SK Sloupnice – TJ Sokol Libchavy 1:0 (1:0)

AR1: Matoušek Tadeáš, AR2: Nováková Karolína
Žluté karty: 1:1 (67. Šplíchal M. – 94. Vaňous)
Červené karty: 1:1 (90. Šplíchal R. – 90. Lžíčař)
Rohové kopy: 4:0
Diváků: 100

Sestava: Zeman – Lžíčař, Vaňous, Urbanec, Martinec (73. Hájek) – Louda, Kopfštein (79. Kovář), Ďuriš (k), Paukert (40. Motyčka) – Blažek (11. Prášil), Pavlák

K prvnímu venkovnímu utkání jarní části jsme za pěkného nedělního počasí zajížděli do nedaleké Sloupnice.

Od úvodu utkání bylo zcela zřejmé, že kvalitou tento zápas rozhodně oplývat nebude. Oba týmy měly s kombinací velké problémy a častěji se tak uchylovaly k nakopávaným balónům. Vzhledem ke kvalitě hrací plochy a poněkud pochybným míčům se také nebylo čemu divit. Vývoj jistě poznamenala i nucená střídání hned v prvním poločasu, kdy pro odlišná zranění odstoupili Blažek i Paukert. Aby nebylo pohrom málo, tak ve 45. minutě uklízel osamocený Vondra, Zemanem vyraženou střelu, do prázdné branky – 1:0.

Druhý poločas už přinesl šancí víc. V té největší se ocitl Pavlák, ale na rozdíl od Vondry odkrytou bránu trefit nedokázal. V samém závěru ještě rozhodčí asi neposoudili hru rukou v pokutovém území domácích jako nedovolený prohřešek. Zmar dokonaly dvě červené karty po hromadné potyčce v závěru utkání.

Napravit si pošramocenou reputaci se pokusíme v sobotu na domácím stadionu proti rezervě z Lanškrouna, která na jaře zatím řádí jako černá ruka. Utkání začíná v 16:30.