Mladší prípravka: turnaj v Ústí
Vydáno dne 10. 04. 2016 (392 přečtení)

KRAJSKÁ SOUTĚŽ – MLADŠÍ PŘÍPRAVKA 10.4.2016 Ústí nad Orlicí

Libchavy-Ústí nad Orlicí 3:9 (1:3) V tomto zápase nám nešlo vůbec nic a v součtu s kvalitním výkonem soupeře je výsledek odpovídající předvedené hře. Střelci: Honza,Matěj, Štěpán Libchavy-Jabloné nad Orlicí 9:1 (4:0) Soupeř měl jen 6 hráčů, převážně mladšího věku. Zpočátku jsme nechávali vyniknout gólmana z „Jabla“, ale poté po pěkných kombinacích začaly padat branky. Střelci: Fíša x, Honza 2x, Martin 2x, Štěpán 2x, Matěj. Libchavy-D. Újezd 4:7 (3:3) Hezký zápas z obou stran. Nejprve jsme vedli, pak prohrávali, vyrovnali, prohrávali, vyrovnali a v posledních 5-ti minutách dostali 3 branky. Střelci: Fíša 2, Honza, Štěpán Náš výkon měl stoupající úroveň. Minutu po minutě kluci zjišťovali, že umějí hrát fotbal. V poli nastoupili: Craig Henderson,Kuba Schauer,Kuba Fišer,Matěj Čermák,Martin Aubus,Prokop Kapoun,Honza Dostál, Petr Marhold, Štěpán Bašnik Brankáři:Prokop Kapoun,Matěj Čermák Dresy pere: Kuba Fišer Trenér: David Fišer, Milan Šalda