TJ SOKOL LIBCHAVY - FC HLINSKO 0:1 (0:1)
SOBOTA 23.4. 2016, KRAJSKÝ PŘEBOR

Javorski Daniel - Šrom Michael, Šalda Michal, Velínský Vojtěch, Svoboda Jakub - Jetmar Matěj (46. Židek Radim), Kovář Martin, Svatoš Michal (46. Sýkora Daniel), Hledík Jan (80. Vogl Martin) - Pinkava Tomáš (87. Kollert Matyáš), Hodr Matěj (87. Horníček Filip)

Střelci:

25. Hloušek

Libchavští vstoupili do zápasu daleko lépe než soupeř, ale opět doplatili na neproměňování šancí. V 10. minutě Pinkava obešel hostujícího brankáře, ale z úhlu už nedokázal poslat míč do sítě. Stejný hráč měl dobrou příležitost i sedm minut nato, ovšem hlavou střílel nad. Když pak další dobrou příležitost neproměnil Hodr, přišel trest. Ve 25. minutě hosté, kteří se až do té doby vůbec nedostali před Javorského branku, dlouhým balonem do vápna našli hlavu Hlouška, který poslal svůj tým do vedení. Domácí, značně otřesení nepříznivým vývojem zápasu, začali hodně kazit a hra se vyrovnala. Ve 41. minutě Svoboda obral protihráče o míč a dlouhou přihrávkou vyslal do šance Pinkavu, ten však mířil jen do boční sítě.

Druhý poločas moc zajímavých šancí nenabídl. Libchavští dorostenci hráli ve velké křeči a za celých 45 minut si nedokázali vytvořit téměř žádnou šanci. O moc lépe na tom nebyli ani hosté. Ve 48. minutě proti hostujícímu hráči dobře vyběhl Javorski a udržel šance domácích na body. V 79. minutě byl sice libchavský brankář kličkou překonán, ovšem následná střela skončila mimo. I kvůli velkému teplu domácím chyběly síly na závěrečný tlak, a tak soupeř poměrně snadno dokráčel k vítězství 1:0.

Střely na branku: 3:8