KRAJSKÁ SOUTĚŽ, KVALIFIKACE– MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

28.5.2016 Pardubice

Slatiňany - Libchavy 5:5
Branky: Craig 2x, Štěpán, Matěj, Fíša
Začali jsme výborně. Důrazně, rychle, pozorná obrana, soupeře jsme přehrávali. Podařilo se i vyjádřit brankami. Vedli jsme už 5:0 a každý si myslel, že je hotovo. Nebylo. Soupeři jsme nedůsledností dovolili dvě branky, posadili ho do sedla a najednou bylo vše obráceně. Nakonec jsme byli rádi za remízu.

Libchavy - Pardubičky 4:1
Branky: Craig Henderson 4x
Craig to vzal na sebe a po individuálních akcích rozhodl zápas. Soustředěný výkon našich kluků po celý zápas a zasloužená výhra.

Pardubice - Libchavy 9:0
Nastoupili jsme k zápasu bez přestávky a klukům zůstala v hlavách únava. Soupeř byl jednoznačně lepší, fotbalovější, ale polovinu branek jsme dostali z dorážek po vynikajících zákrocích Fíši. Škoda, na výhru jsme neměli, ale přijatelnější výsledek ano.

Libchavy - Holice 2:3
Branky: Craig Henderson 2x
Po celý zápas jsme byli mírně lepší. Po několika promarněných šancích to vyšlo Craigovi a vedli jsme 2:0. Potom jsme zbytečnou chybou dovolili soupeři snížit, vzápětí po chybném střídání bylo vyrovnáno. Před koncem jsme kalich vypili až do dna, kdy nejprve Matěj v brance vytasil zázračný zákrok, a poté si nešťastně srazil míč do branky. V tomto zápase prohrál lepší.

Libchavy - Choceň 0:12
Hororový začátek, 3.minuta 0:5, 6.minuta 0:9. Potom jsme se probudili a začali hrát. Choceň byla jednoznačně lepší, ale naše spící Růženky jim to hodně usnadnili.

Libchavy - Nemošice 1:6
Branky: Craig
Poslední zápas byl o morálu. Celodenní teplo a únava byla vidět na obou týmech. Soupeř vstřelil úvodní branku, která mu vlila nové síly a určila průběh zápasu. Craig v závěru jen korigoval výsledek.

Dresy pere a suší: Prokop Kapoun - Děkujeme.

Poučný turnaj,
Ukázali jsme vše, co umíme, hezký fotbal, podcenit soupeře, nesoustředěnost, bojovnost. Co zápas, to jiná ukázka našeho projevu. Pro ilustraci. Po turnaji, kdy ostatní týmy se po sprchování pomalu rozjížděli domů, naši borci si po sprše dali na hřišti fotbálek.
Potom jsme stejně jako loni vyrazili „hodnotit“ do nedaleké pizzerie Lanza.