TJ SOKOL LIBCHAVY - TJ SVITAVY B 1:3 (0:0)
SOBOTA 4.6. 2016, KRAJSKÝ PŘEBOR

Javorski Daniel - Šrom Michael, Šalda Michal (56. Kašpar Jiří), Sýkora Daniel, Rejent Pavel (53. Hrabovský Jan) - Židek Radim (58. Motyčka Matěj), Velínský Vojtěch, Jetmar Matěj, Svoboda Jakub (67. Horníček Filip) - Pinkava Tomáš, Hodr Matěj

Střelci:

87. Kašpar - 51., 67. a 82. Svoboda D.

Zápas, ve kterém dostali výraznější prostor starší žáci, byl spíše než kvůli výsledku nepovedený z důvodu neschopnosti proměňovat šance.

Hned ve 3. minutě se mohl trefit Pinkava, ale míč poslal pouze do tyče a v bráně neskončila ani Hodrova dorážka. Hodr mohl skórovat i pět minut nato, ale po sprintu přes půl hřiště vystřelil pouze do brankáře Daňka. Poté ještě dvakrát střílel mimo Velínský a v další dobré šanci i Židek. Obrovskou šanci zahodil ve 29. minutě aktivní Hodr, když nedokázal usměrnit míč do odkryté branky. O čtyři minuty později se mu sice podařilo hostujícího gólmana překonat, ale míč ještě před brankovou čarou vykopl obránce. A když se neprosadil ani Pinkava, šlo se do kabin za stavu 0:0.

Ve druhém poločase hosté dominovali. Ani skvělé zákroky Javorského nezabránily útočníkovi svitavského A mužstva Svobodovi v hattricku. Dojem z mimořádně smolného zápasu alespoň částečně napravil Kašpar, který v 87. minutě po skvělé přihrávce Jetmara svým prvním gólem za dorost zkorigoval na konečných 1:3.

Střely na branku: 14:8