TJ SOKOL DOLNÍ/HORNÍ ÚJEZD - TJ SOKOL LIBCHAVY  2:2 (1:1), pen. 1:3
STŘEDA 24.8. 2016, KRAJSKÝ PŘEBOR

Horníček Filip - Felgr Adam, Sýkora Daniel, Velínský Vojtěch, Šrom Michael (69. Chejnovský Milan) - Šalda Erik, Hodr Matěj, Hledík Jan, Kašpar Jiří (59. Motyčka Matěj) - Pinkava Tomáš, Jetmar Matěj (63. Kollert Matyáš)

Střelci:

38. a 54. Kopecký – 42. a 88. Pinkava

Po nepříliš lichotivém výsledku z prvního zápasu v tom druhém už libchavští dorostenci bodovali, když dokázali těsně před koncem vyrovnat a nakonec ještě zvítězit na penalty.

Šance se téměř rovnoměrně střídaly na obou stranách. V 38. minutě domácí využili pomalé přihrávky brankáři a vedli 1:0. O minutu později měli na noze vyrovnání Šalda s Jetmarem, ale míč za brankovou čáru nedotlačili. To se však chvíli nato povedlo Pinkavovi, který se nikým neatakován zjevil před soupeřovou brankou - 1:1. Do přestávky mohlo být skóre ještě příznivější, ale Pinkava v další šanci trefil jen břevno.

Velkou příležitost si Pinkava schoval i do druhé půle, ale hlavou vůbec netrefil poloprázdnou bránu. Vzápětí se musel na druhé straně vytáhnout Horníček, ale ani on už nedokázal zabránit gólu Kopeckého o tři minuty později. Chvíli poté už mohlo být téměř rozhodnuto, tentokrát však libchavské hráče zachránila tyč. Když už se zdálo, že si domácí v pohodě pohlídají tři body, na Šaldův centr si naběhl Pinkava a dvě minuty před koncem vyrovnal.

V penaltách se domácím nedařilo; ze čtyř pokutových kopů proměnili pouze jeden, zatímco všichni tři libchavští střelci byli úspěšní.

Střely na branku: 9:5