Turnaj mladší přípravy Libchavy "C" – Libchavy, 24.9.
Vydáno dne 25. 09. 2016 (374 přečtení)

Turnaj mladších přípravek – Libchavy, 24.9.

V sobotu 24.9. jsme pořádali turnaj mladších přípravek, které se účastnilo domácí mužstvo s označením „Libchavy C“, tedy ročník narození 2010. Turnaje se zúčastnili celkem 4 týmy – Libchavy „C“, Žichlínek, Semanín a Řetová. Hrálo se na 2 x 15 minut.

K úvodnímu zápasu nastoupili naši hráči proti mužstvu ze Žichlínku a po poločase 3:0 nakonec vyhráli poměrně hladce 9:0. Bylo to takové zahřívací kolo, možnost zahrát si dostali všichni členové týmu a gólově se na skóre podíleli tito hráči: 4x David Žďárský, 2x Kuba Krčál, 2x Péťa Pávek, 1x Štěpánek Provazník.

Druhý zápas nás čekal proti Semanínu a i proti němu se nám střelecky poměrně dařilo a po poločase 2:0 jsme nakonec zvítězili 7:1. Góly za domácí dávali: 3x David Žďárský, 1x Kuba Krčál, 1x Péťa Pávek, 1x Denis Neugebauer, 1x Štěpánek Provazník.

V posledním zápase se mělo rozhodnout o konečném vítězi tohoto sobotního turnaje a nastoupili do něho domácí hráči Libchav „C“ proti týmu z Řetové. Výškový rozdíl byl na první pohled patrný, naši hoši byli v průměru o hlavu menší a ročníkově o rok až dva mladší, ale nezalekli se a šli do toho od úvodního hvizdu opravdu naplno. Za mohutného povzbuzování diváků se kluci snažili a lítali po hřišti jako malé černo-žluté vosičky. Poločas byl pro nás jen lehce nepřízniví 0:1, tak jsme se kluky snažili povzbudit a namotivovat do závěrečných 15ti minut, co to šlo. Měli několik hezkých akcí, kliček, nahrávek i šancí, ale bohužel se jim nepodařilo ani jednou dotlačit míč do brány soupeře, kterému se naopak ještě 2x podařilo skórovat a po velkém boji jsme nakonec podlehli 0:3. Kluci a brankářka Markétka byli lehce smutní, ale vysloužili si pochvalu od trenéra za bojovnost a nasazení a nakonec tedy obsadili krásné 2.místo, právě za týmem z Řetové, který ten den opravdu nenašel jediného přemožitele.

Viděli jsme opět hezký fotbal, prima atmosféru z řad rodičů a příznivců fotbalu a již teď se těšíme na další zápolení našich malých fotbalových nadšenců. Poděkování patří také trenérům Romanu Žďárskému a Petru Pávkovi za organizaci a dalším rodičům, kteří se na dopoledním turnaji podíleli.

Sestava Libchav: brankářka – Markétka Karbulková, útok – Péťa Pávek, Kuba Krčál, Štěpánek Provazník, Honzík Navrkal a Denis Neugebauer, obrana – David Žďárský, Matěj Schauer, Daník Pražák a Matoušek Mucha

Konečné pořadí:

1. Řetová

2. Libchavy „C“ (góly – 7x David Žďárský, 3x Kuba Krčál, 3x Péťa Pávek, 2x Štěpánek Provazník, 1x Denis Neugebauer