Turnaj mladší přípravka "C" - Řetová, 1.10.
Vydáno dne 02. 10. 2016 (338 přečtení)

Okresní soutěž - mladší přípravka Libchavy "C" - 1.10. Řetová

První říjnovou sobotu jsme se vydali, opět s kompletní sestavou hráčů Libchav mladší přípravky s označením „C“, tedy ročník 2010, na další turnaj, tentokrát do nedaleké Řetové.
Počasí bylo takřka letní a nás čekaly postupně týmy z Němčic, domácí Řetová a Sruby/Dobříkov.
K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti týmu z Němčic a jako vždy po ránu jsme to měli trochu „zahřívací“ zápas. Do poločasu se nám podařilo dát 4 branky, soupeři se začalo dařit až v druhé půlce, ale na vyrovnání to nestačilo, a tak jsme úvodní klání vyhráli 6:3. Góly za libchavský tým dávali: 3x David Žďárský, 1x Kuba Krčál, 1x Péťa Pávek, 1x Matěj Schauer.
Do druhého utkání nastupovali naši hráči s tím nejlepším úmyslem „vrátit“ soupeřům z domácího týmu Řetové porážku z minulého týdne z Libchav. Zápas to byl velice vyrovnaný, bojovný, viděli jsme několik hezkých kliček, nahrávek, zpracování balónu, ale hlavně velkou chuť po vítězství. To se nám po vyrovnaném poločase 2:2 ve druhé polovině opravdu podařilo a naši chlapci tak pokořili Řetovou konečným skóre 5:3. Góly za nás dávali: 2x Péťa Pávek, 2x David Žďárský, 1x Kuba Krčál.
Jako při turnaji minulý týden v domácím prostředí Libchav, tak i tentokrát se o konečném vítězi mělo rozhodnout při posledním utkání, kde jsme nastoupili proti chlapcům a děvčatům z týmu Sruby/Dobříkov. V prvním poločase jsme byli lepším týmem v poli, nedařilo se nám však zakončení, chybělo trošku štěstí, takže po několika promarněných šancích jsme v poločase prohrávali 0:1. Ve druhé půlce jsme viděli z naší strany opravdu bojovný výkon, několik krásných akcí, které se podařilo gólově zakončit, ale stále jsme na soupeře dotahovali gólové jednobrankové  manko. Ke konci zápasu se začalo projevovat to, že náš tým je opravdu celý složený z hráčů ročníku 2010, kdežto soupeř měl většinu hráčů ročník 2008 a 2009, pouze 2 hráči z týmu byli ročník 2010. Po velkém úsilí nám začaly trochu docházet síly a nakonec jsme tento dlouho vyrovnaný zápas prohráli 3:6, kdy všechny tři branky za náš tým dal po hezkých nahrávkách od spoluhráčů Péťa Pávek. Naši chlapci se ale rozhodně nemuseli za nic stydět, byl to velice podařený souboj „Davida“ a „Goliáše“, kde jsme zaostávali pouze vzrůstově, určitě ne kvalitou předvedené hry…
Celkově si tedy naši chlapci a jedna dívka, která již tradičně hájila branku, odvezli krásné 2. místo.
Děkujeme a gratulujeme všem hráčům, kteří se zúčastnili a již nyní se těšíme na příští týden, kdy budeme mít šanci prohru týmu Sruby/Dobříkov vrátit na jejich domácím hřišti při dalším fotbalovém turnaji mladších přípravek.
Sestava Libchav: brankářka – Markétka Karbulková, útok – Péťa Pávek, Kuba Krčál, Honzík Navrkal, Štěpánek Provazník, Denis Neugebauer, obrana – David Žďárský, Matěj Schauer, Danda Pražák a Matoušek Mucha.
Celkové konečné pořadí:
1.místo – Sruby/Dobříkov
2.místo – Libchavy „C“ (góly – 6x Péťa Pávek, 5x David Žďárský, 2x Kuba Krčál, 1x Matěj Schauer)