Libchavy-D. Čermná  9:1
Střelci: Craig 3x, Matěj, Mates, Míra, Kuba Sch., Fíša, Martin

Libchavy-Němčice  6:4
Střelci: Craig 2x, Mates, Fíša, Martin, vlastní

V prvním zápase jsme začali dobře, dostali se do vedení, nevyužili několik šancí a soupeř nás ztrestal otočením výsledku. Zbytečnými chybami jsme potom umožnili zvýšit náskok.

Ve druhém zápase proti mladšímu soupeři naše hra snesla přísnější měřítko až v poslední čtvrtině zápasu.

V posledním zápase jsme se vybičovali k hezkému výkonu a dobře technicky hrajícího soupeře porazili. Hra byla vyrovnaná, ale nám se na konci prvního poločasu podařily hezké kombinační akce potvrzené gólem a z 2:2 jsme odskočili na 5:2, což rozhodlo.  V zápase bylo k vidění spoustu hezkých kliček, střel a soubojů na obou stranách. Vše gólem neskončilo, ale i tak to byl hezký fotbal.

Svoji velkou premiéru na fotbalových turnajích si odbyl Ondra Plašil.

Turnaj byl odehrán za hezkého počasí v přátelské atmosféře, o což se přičinili domácí pořadatelé, hráči, rozhodčí, trenéři a většina diváků-rodičů.

Za kluky děkuji.

V poli nastoupili: Craig Henderson, Štěpán Bašník,Kuba Schauer, Kuba Fišer, Matěj (Mates) Čermák, Matěj Vondra, Marek Pultr, Ondra Plašil, Martin Aubus, Míra Marek.

V brance: Kuba Fišer, Matěj (Mates) Čermák, Kuba Schauer
Dresy pere: Kuba Schauer

Trenér: Milan Šalda