Turnaj mladší přípravka "C" - 9.10. Sruby
Vydáno dne 09. 10. 2016 (350 přečtení)

Okresní soutěž - mladší přípravka Libchavy "C" - 9.10. Sruby

Druhá říjnová neděle již nebyla zdaleka tak počasím příznivá, jako byl minulý týden, ale co bychom v říjnu mohli očekávat…, takže jsme se vydali do Srubů k dalšímu podzimnímu turnaji mladších přípravek. Tentokrát jsme neměli plné hráčské obsazení z naší klubové skupiny, proto jsme si vzali na pomoc jednu hráčku ze staršího ročníku 2008 Jolanku Pávkovou a také jednoho hráče z Babmín – Filípka Kalouse, aby nasbíral nové zkušenosti.
Vzhledem k chladnému ránu se děti oblékli do funkčního prádla a vyrazili na mokrý trávník k prvnímu zápasu proti domácím hráčům Srubů. Bohužel se nám nepodařilo zachytit soupeřův začátek a poměrně rychle jsme inkasovali 2 góly za sebou, do poločasu se stav podařilo trochu urovnat a bylo to 2:3 z pohledu našich hráčů, což slibovalo dramatickou druhou polovinu. Dlouho to bylo stále o jeden gól, ale nedařilo se nám prosadit se a zakončit, proto několik hezkých šancí zůstalo bez využití a prohráli jsme nakonec dvoubrankovým rozdílem 3:5. Za Libchavy dávali po gólu Péťa Pávek, Denis Neugebauer a David Žďárský.
Druhý zápas proti Žichlínku měl být pro nás teoreticky „nejlehčím“, ovšem opak byl pravdou. Veliké trápení, bezbrankový poločas a velice dobrý výkon soupeře nás stál hodně sil, ale ve druhém poločase se nám nakonec podařilo po velkém a vydřeném boji dát 2 góly a tento zápas jsme vyhráli 2:0. Góly dávali Kuba Krčál a Jolanka Pávková.
Do posledního zápasu jsme nastoupili sice již fyzicky zahřátí, bohužel ale hráči byli trochu vnitřně „zamrzlí“ – téměř u všeho byli později, nedařilo se nahrávat, zpracovávat míče a zakončení také trochu vázlo. Nakonec i pár chyb v obraně a zbytečné fauly nás stály nakonec vítězství, protože jsme sice po gólu Kubíka Krčála vedli 1:0, o vedení jsme ale záhy přišli a celý zápas se stále přeléval jako písek v přesýpacích hodinách, vždy jsme dali gól, ale následně jsme za nějakou chybu byli potrestáni vyrovnáním, takže jsme v tomto zápasu nedokázali udržet remízu a chvíli před koncem jsme dostali rozdílový gól a prohráli tak 4:5. Góly za náš tým dávali 2x Kuba Krčál, 1x Péťa Pávek, 1x David Žďárský.
Tentokrát to nebyl pohledově zcela vydařený výkon našich hráčů, ale neztrácejí tak motivaci do dalších tréninků a oni sami velice dobře vědí, na čem potřebují zapracovat a co zlepšit. K tomu jim přejeme vytrvalost, trenérům pevné nervy a stálou podporu z řad rodičů a již teď se těšíme na další turnaj, který nás čeká příští sobotu v Žichlínku.
Sestava Libchav: brankářka – Markétka Karbulková, útok – Kuba Krčál, Péťa Pávek, Denis Neugebauer, Filip Kalous, obrana – David Žďárský, Jolanka Pávková, Matěj Schauer, Matoušek Mucha
Fotky z turnaje jsou ke shlédnutí ZDE.
Konečné pořadí:
1.       Sruby
2.       Němčice
3.       Libchavy (góly – 3x Kuba Krčál, 2x David Žďárský, 2x Péťa Pávek, 1x Jolanka Pávková, 1x Denis Neugebauer)