Němčice 15.1O.2016 - Sedm statečných
Vydáno dne 15. 10. 2016 (361 přečtení)

Mladší přípravka " B " Němčice 15.1O.2016 - Sedm statečných

Turnaj v Němčicích byl směsí filmů Sedm statečných a Tří mušketýrů, kdy na hřiště vběhlo celkem 7 hráčů ( vysoká nepřítomnost ) a drželo se hesla "Jeden za všehcny a všichni za jednoho" .  V úvodním zápase jsme nastoupili proti hráčům ze Srubů ( letošní sezónu se jim velmi daří ) a od první aktivity jsme vedli dvougólovým rozdílem, Sruby nakonec srovnali a poločasový stav ukazoval remízu 4 : 4. Do druhého poločasu naši vstoupili s chutí vstřelit ještě pár gólů, jenže konečný výsledek byl ve prospěch soupeře. Druhý match byl relativně tréninkový, kdy naši vstřelili několik branek a výrazným  herním rozdílem se v závěru mohli radovat a poprvé zapět svou vítěznou hymnu. Třetí utkání bylo utkání  proti domácím a tam jsme v první půli vedli 2 :0. Ve druhé půli a zároveň poslední v celkovém turnaji se podepsala únava našich hračů (  na střídaní pouze dva hráči ). Jenže,  to bychom nemohli hovořit o kombinaci dvou filmů, kdy naši hráči svou bojovností a výborným  zákrokem Dana, který  ve stylu Petra Čecha vychytal letící  míč směřující pod břevno. Všichni ten balón viděli už v brance a kdyby byl, byl by to gól vyrovnávací, ale náš brankář zázračným způsobem míž vytáhl nad břevno. Hráči se střídali na různých pozicích a to podle potřeby.  Sedm statečných z Libchav odjížděli domů spokojeni ( druhé místo ). Gratulujeme Jendovi K., který za Libchavy dal své první branky, gratulujeme !

Závěr : Herní bojovnost našim hračům rozhodně nechybí a na tomto turnaji o tom přesvědčili všechny přítomné. Ve druhém a posledním zápase jsme kladli důraz na kombinanční hru, ve které potřebujeme ještě natrénovat. Tam kde se však povedla a hráči na to mysleli, tak byla pro diváky pěknou podívanou.Zvláště když z nich padaly góly. Zápasy byly vyrovnané a těsné výsledky ( s výhrou či prohrou  ) jsou velmi důležité pro herní a psychický růst hráčů.

Sedm statečných : Kuba Kalous, Jenda Kulhavý, Tomáš Oláh, Honza Pěknic, Dan Davidů, Patrik Vizvári a Lukáš Dušek