Mladší přípravka " B " v Žamberku 29.10.2016
Vydáno dne 29. 10. 2016 (338 přečtení)

Před chvílí jsme se vrátili z turnaje v Žamberku, kde jsme  všichni pocítili pomalu nabíhájící listopad.Byl všudypřítomností a pěkně chladivý. V úvodním utkání jsme nastoupili proti domácím a po půli byl s modrými remízový stav 0:0.Naši v první půli nevystřelili a to i přesto, že se téměř celou dobu hrálo na soupeřově polovině. O přestávce jsme si řekli co je nutné změnit a žlutočerní začali střílet. Výsledek zápasu mohl klidně končit s výraznějším brankovým rozdílem,ale naši hráči  jakoby nechtěli nebo nemohli dát dalšího góla. Druhé utkání bylo utkáním plných zvratů ( minimálně herních zvratů ).Naši nastoupili proti Srubům natěšení, ale hned z úvodního hvizdu a rozehrávky jsme obdrželi branku a pak další ( oba byly zbytečné ).Po půlce hry byl stav 1:3 pro Sruby. Ve druhém poločase došlo k hernímu zvratu a naši svou bojovností a důrazem převzali otěže hry , jen jim chyběla ta finální fáze - dát o banku či dvě více.Poslední utkání se nám vůbec nepovedlo, dalo by se říct že to byl jeden z nejhůře odehraných zápasů.Luková nebyla herně lepším týmem, jen naši hráli bez počátečního zápalu, bez pohybu a s dávkou střelecké smůly.

Závěr: Ještě v kabinách jsme si řekli, že  tentokráte budeme sledovat počet kliček v zápase ( min. 3 kličky na zápas ).Máme spousta hráčů, kteří se toho nebáli a "úkol " splnili a jsou hráči, kteří musí ještě potrénovat.Rozhodně by se dalo říct, že tento turnaj byl rozložením vstřelených branek mezi hráče tím "nejchudším" -pouze dva hráči vstřelili branku. Tento turnaj byl posledním  a domnívám se, že všichni ( realizační tým , rodiče i hráči ), tuto nucenou přestávku velmi rádi užijí a využíjí k odpočinku a naplnění volných sobot či neděl.

Děkuji rodičům i hráčům za příjemnou podzimní atmosféru.

Sestava : Lukáš Dušek, Patrik Vizvári, Štěpán Felgr, Honza Pěknic, MIida Pirkl, Jenda Kulhavý, Dan Davidů a Tomáš Oláh