Halový turnaj 19.2.2017 v Chocni
Vydáno dne 19. 02. 2017 (353 přečtení)

Další vítězný halový turnaj pro tým mladší přípravky "C" - 19.2.2017, tentokrát v Chocni

Na další měření sil zajížděla naše přípravka C tedy ročník 2010 na turnaj do Chocně. Opět nás uvítala krásná tělocvična s perfektním zázemím a s špičkovou  organizací turnaje, velké díky pořadatelům, hlavně nástup na finále byl jedním slovem luxusní. A jak jsme se vlastně  dostali na to finále a nástup....???

První zápas celého turnaje zahájil tým z Chocně B a Libchav, po dvanácti minutách bylo na tabuli skóre 0:4 za tým Libchav se postupně trefil Petr, David, Matouš a Štěpán. Druhé utkání jsme sehráli s týmem Hradce Králové, v tomto utkání se nám nedařilo a skóre 2:2 odpovídalo dění na hřišti, nutné říct, že to byl nejslabší výkon našich svěřenců na turnaji, obě branky dal David. Ve třetím důležitém utkání jsme vyzvali tým z Ústí nad Orlicí, co se stalo...., nikdo neví, kluci hráli jako bozi a výsledek tomu také odpovídal, velká změna oproti zápasu s Hradcem, konečné skóre 6:0. Střelci branek 2x Honzík, Petr, David, Matěj a Štěpánek. Poslední zápas ve skupině jsme sehráli proti týmu Dobruška/Opočno. Výkon našich kluků a Markétky byl opět dobrý, výsledek za dvanáct minut 5:0, góly si opět děti rozdělily. První se trefil David, Markétka 2x, Matěj a posledním střelcem byl Honza. První místo ve skupině a soupeř do semifinále je Letohrad.

Semifinále začalo sehranou akcí, která se nám v turnaji nedařila, po ose rozehrávky Petr, David a Petr---- je tu gól za 4 sekundy, branka kluků Letohradu byla pro nás zakletá, gólman Třetina čaroval a my ne a ne zvýšit. Faul na polovině hřiště na Petra a přímý kop pro Libchavy. Kluci namačkáni před brankou a David se rozbíhá, trefuje levý vrchní roh a my vedeme 2:0. Utkání končí a my si jdeme odpočonout na finále, den je mooooc dlouhý.

Finálový zápas začal nástupem a představením každého z hráčů finálového utkání. Soupeřem ve finále nám byl tým z Chocně a je nutné říct, že se ve finále potkaly nejlepší týmy celého turnaje. Boj o každý metr a míč. Utkání rozhodla standardní situace, trocha štěstí a nasazení. Po faulu na středu hřiště si opět postavil míč David, jeho rána orazítkovala pravou tyč gólmana Chocně, odrazila se na druhou stranu, kde Petr nekompromisně zavěsil do prázdné branky. Do konce utkání to byl opět boj o každý míč, velice pěkné utkání. Zvuk klaksonu časomíry a my jsme vítězi celého turnaje. Střelec branky Petr :)

A už se mohlo slavit........

Jak to celé dopadlo:

1.Libchavy skóre 20:2

(střelci: David 6, Petr 4, Honza 3, Štěpán 2, Matěj 2, Markétka 2 a Matouš)