školka fotogalerie fotbalové kempy odkazy rozlosování soutěží kontakty program tréninkůZimní turnaje mladší přípravka " B " - r.2009
Vydáno dne 14. 03. 2017 (415 přečtení)

Zimní příprava mladší přípravka " B " r. 2009

Zimní příprava mladší přípavky probíhala v hojném počtu a to zejména v počátcích. Mezi vánocemi si hráči měli příležitost v tzv. vánočním turnaji změřit síly se svými rodiči. Následně se tým účastnil celkem 6-ti zimních turnajů. Některé turnaje byly poznamenány krásnou avšak velmi mrazivou zimou. Borci z přípravky turnaje odehráli v sedmi,  někdy doplněni ročníkem 2010, někdy v plné sestavě.Počet hráčů byl ovlivněn nemocí či chřipkovou epidemií a to zejména v únorových dnech.  Cílem realizačního týmu bylo udržet hráče v herním tempu, využít možnosti vyzkoušet si některé tréninkové prvky v turnajové hře a umožnit hráčům se bavit.
V chocni naši hráči získali 3. místo, z Libchav si odvezli prvenství, turnaj ve Vysokém Místě se hrál bez umístění ( dobrá a zajímavá praxe ). Z dalšího domácího turnaje to bylo 5.místo, v silně obsazeném turnajiv  Heřmanově Městci opět 5 místo a z posledního turnaje ve Vamberku ( účast 8 týmú ) si odvezli  zasloužené prvenství.

Závěr: Velmi dobrou zkušeností byl turnaj ve Vysokém Mýtě, kde všichni hráči měli možnost si kopnout penaltu a tudíž si okusit radost ze zvednutých rukou. Účást a výkony na turnajích byly ovlivněny nemocností dětí. Co jsme si z letošní přípravy odnesli je poznatek týkající se velikosti hřiště. Na menších hřištích se hráčům vedlo lépe než-li ta těch větších, je lepší jezdit na turnaje, které končí dopoledne než-li na ty které jsou na celý den. Je dobré občas změnit směr jízdy cílového místa a  herně se porovnat  z týmy obvykle se nepotkávající se. Někteří hráčí stojí na místě a někteří se posouvají. Rozhodně co zůstává je radost z fotbalu.

Za realizační tým bych rád poděkoval rodičům, trenérům a dobrovolníkům, kteří se podíleli na přípravě a realizaci domácích turnajů.

Děkuju a přeji hezké jaro.

Robert Oláh

 


( Celá tisková zpráva | Informační e-mailVytisknout článek )

Design by L i b c h a v a k - 2006