školka fotogalerie fotbalové kempy odkazy rozlosování soutěží kontakty program tréninkůHalový turnaj 18.3.2017 - Chrudim
Vydáno dne 18. 03. 2017 (459 přečtení)

Mladší přípravka "C" (ročník 2010) opět vyhrála halový turnaj, tentokrát v Chrudimi!

V sobotu 18.3. jsem jeli k poslednímu halovému turnaji, kterého se účastnilo naše mužstvo mladší přípravky „C“ (ročník 2010) a jelo se opět do Chrudimi, kde se nám podařilo zvítězit v této halové sezoně již v prosinci.

Sešlo se celkem 10 týmů, které byly rozděleny do 2 skupin po 5, a hrálo se v základní části systémem každý s každým, vždy 14 minut. Poté se utkaly první dva týmy z každé skupiny v semifinále, vítězové postoupili do finále, poražení hráli o celkové 3. místo a ostatní mužstva se utkala o 5.-10. místo.

K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti klukům z Nemošic a neponechali jsme nic náhodě, ale hned od začátku se ujali vedení gólem Péti a vedení nepustili po celé utkání. 3 góly pak ještě přidal Steve a vyhráli jsme poměrně hladce 4:0. Tentokrát bylo znát, že jsme nehráli úplně první ranní zápasy, kluci se tak mohli dobře vyspat a hned úvodní zápas byl slušný, bez zbytečných chyb a nepřesností.

Ve druhém zápasu jsme se utkali s kluky z České Skalice, které jsme zatím neznali, ale brzy jsme je poznali, zjistili, že se proti nim dá hrát dobře, pokud dodržíme vše to, co se učíme při trénincích, klukům se tentokrát dařilo i střelecky, soupeře jsme k ničemu vážnějšímu nepustili a nakonec jsme zvítězili 6:0. V brance byl tentokrát místo Markétky David, aby si mohla zahrát v poli, což ji občas chybí…., protože při naší dobré obraně se k moc balónům v brance nedostane. V tomto utkání se postupně trefili 2x Honzík z hezkých sólových akcí, 2x Steve, Péťa a Kubík.

Dalším soupeřem nám byli kluci z Hradce Králové, které poměrně dobře známe, utkáváme se s nimi pravidelně a víme, že dokáží být docela nepříjemným soupeřem. Dnes ale nebyli úplně v nejlepší formě a přehráli jsme je nakonec 5:1. Jak se ale ukázalo, byli jedinými, komu se podařilo nám dát gól. Za nás se trefili 2x Honzík, 2x Steve a 1x David.

V posledním zápase ve skupině jsme se utkali s kluky z Čáslavi, se kterými jsme zatím ještě také nikdy nehráli a po skončení celého turnaje jsme museli uznat, že to byl nejhezčí zápas toho dne. Bylo to bojovné, kluci lítali, co jim síly stačily, hráli pozičně dobře, nedělali žádné zbytečné chyby, bylo to rychlé z obou stran, hezké kličky, akce, nahrávky, prostě celkově velice vydařený zápas, na jehož konci jsme se radovali z výhry 4:0. Góly si mezi sebe rozdělili Petr, David, Kubík a Štěpán.

Pak už následovalo semifinále, ve kterém jsme se střetli s kluky z Pardubic, kteří jsou také našimi častými soupeři. Opět dobrá hra z naší strany, minimum chyb, dostatek střel na branku, takže se 4 z toho podařilo vsítit za záda gólmana a vyhráli jsme tak 4:0. Dobře tentokrát mířili 2x Steve, Honzík a David. Toto vítězství nás tak posunulo do finále, ve kterém jsme se potkali s kluky z Rozhovic.

I s tímto soupeřem jsme na sebe již několikrát v letošní halové sezoně narazili a víme, že jsou to kluci šikovní a rychlí. Po úvodním hvizdu se nám podařilo dát asi nejrychlejší gól turnaje, kdy Steve využil počáteční nepozornosti gólmana a hned v první půlminutě jsme vedli 1:0. Steve pak přidal ještě 1 gól a přidali se k němu i Petr a Kubík a my se po konečném klaksonu, který ukončil po 14ti minutách hru, mohli radovat z dalšího halového triumfu. V tomto finále jsme vyhráli 4:0 a celkově tedy turnaj ovládli konečným skórem 27:1. Skoro až neuvěřitelné, ale dnes opravdu 100% zasloužené, protože dnešní výkon byl jedním z vůbec nejlepších představení našich kluků a Markétky v této zimní halové sezoně.

Nejlepším hráčem Libchav pak byl vyhlášený Honzík, kterému se dnes dařilo střelecky, byl bojovný, rychlý, s velkou chutí a zápalem pro hru.

Celkově nejlepším střelcem, s počtem gólů 11, se stal také náš hráč – Steve.

Konečné pořadí bylo:

        1. Libchavy (sestava: Markétka Karbulková, Honzík Navrkal, Péťa Pávek, Kubík Krčál, Steve Houdek, Štěpánek Provazník, David Žďárský, Matoušek Mucha, Matěj Schauer)

         2. Rozhovice

         3. Nemošice

         4. Pardubice

         5. Čáslav

         6.  Polička

         7. Jaroměř

         8. Hradec Králové

         9. Česká Skalice

       10.  Kutná Hora

Děkujeme všem dětem za jejich skvělý výsledek, a to nejen v dnešním turnaji, ale v celé této halové sezoně, která si myslím, byla v historii mládežnického fotbalu v Libchavách, zcela výjimečná a ojedinělá.

Děkujeme trenérům Romanu Žďárskému, Petru Pávkovi st. a Břéťovi Pražákovi za jejich vedení a kvalitní přípravu tohoto mužstva.

A také samozřejmě děkujeme rodičům za to, že svoje děti podporují, vozí je po turnajích, motivují je a fanděním je ženou kupředu.

Nyní nás čeká přechod na trávníky a venkovní turnaje, na které se již teď těšíme a přejeme našim malým borcům, aby se jim dařilo i nadále tak skvěle, jako doposud.

Fotky z turnaje si můžete prohlédnout ZDE.

Zapsala: Zita Krčálová

Dresy perou: Krčálovi( Celá tisková zpráva | Informační e-mailVytisknout článek )

Design by L i b c h a v a k - 2006