Česká Třebová B: Hejl – Konečný / 78.Štarman/, Kocanda,Jakš,Voleský – Hamerník,Macko, Grepl, Hurt / 65. Brejša / - Šimek, Urbanec / 58. Urbanec/
Libchavy – Zeman – Borovička,Karpíšek,Vinzenz,Hoffman / 65.Vavřín J./ – Čada / 80. Čermák Zdeněk / ,Bartoš,Kopfštein, Dostál, Kozel  -  Martinák /88. Motl /

Rozhodčí: Preclík Martin, AR 1: Schneider Kamil, AR 2: Dytrt Tomáš
Střelci: Vinzenz
Nahrávky: Karpíšek
ŽK: 2 : 4, Kocanda, Brejša – Martinák, Kopfštein, Kozel, Hoffman

Bez zraněných či nemocných Felgra, Vídeňského D. a Koupila přijeli Libchavy pro bod. Libchavští hráli s chutí a první poločas měli i mírnou převahu. První šanci měli domácí v 11.minutě, kterou jim špatnou rozehrávkou připravil brankář Zeman, třebovský Šimek však nastalou situaci nezvládl a z nabídnuté šance nebyla ani střela. Ve 20. minutě libchavští šli do rychlého protiútoku 4 na 2, ovšem špatná finální přihrávka Milana Kopfšteina vše zhatila. V 21.minutě utekl po pravé straně Čada a Dostál střílí nad. Jak se ukázalo rozhodující pro zápas byla 37.minuta, kdy v polovině hřiště rozehrál přímý kop Karpíšek, míč přistrčil Vinzenzovi, který centroval / Kuba tvrdí, že střílel/ brankář domácích Hejl zakřičel mám a míč lovil až ve své síti. Prostě Kuba Vinzenz „borec na konec - 0:1“.
Druhý poločas začali domácí náporem, kterému však chybělo výraznější zakončení. Naši borci bojovali, uprostřed poločasu se hra vyrovnala, ovšem ani mi jsme si šanci nevytvořili. Za zmínku stojí pěkná přízemní střela jednoho z nejlepších hráčů Libchav Milana Kopfšteina, která však skončila těsně vedle tyčky. V závěru utkání domácí hráči vyvinuli neplodný tlak a úplný závěr byl zakončen rohovými kopy u domácí branky.
Za předvedenou hru si zaslouží pochvalu všichni hráči, kdy se jen těžko vyzdvihuje jedinec. Malátný výkon z minulé neděle je pryč ……