áčko: Č.Třebová B - Libchavy 1:3
Vydáno dne 15. 08. 2011 (554 přečtení)

Třebová: Hejl – Mikeš /63.Stejskal/ , Kocanda, Plačko, Fučík – Bárta, Vyhnálek, Pešina, Abt – Urbanec, Janda /83.Hotmar/
Libchavy: Kollert Tomáš – Martinec Michal, Karpíšek David, Lněnička Dušan, Lžíčař – Beneš Michal /25. Paukert Tomáš/, Dostál Jan, Stejskal Michal, Jiroušek Martin, Ďuriš Daniel /58.Bartakovič Ondřej/ - Martinák Jakub / 85. Blažek Jaroslav /

Rozhodčí: Štěrba Jaroslav, AR 1: Hořínek Lukáš  AR 2: Odehnal Zdeněk, Delegát: Šimek Zdeněk
Střelci: 83. Pešina – 28.Lžíčař, 42.Ďuriš, 57.Stejskal
Nahrávky: x – Stejskal, Paukert, Lžíčař
ŽK: 3 : 0  - 49. Fučík, 72. Kocanda, 85. Urbanec
ČK: 0 : 0
Rohy: 4 : 5
Diváků: 150

A je to tady! Začala nám konečně soutěž. Po tvrdé letní přípravě, zdařených přípravných zápasech jsme potvrdili svou formu a zcela jasně zvítězili na hřišti mladé třebovské rezervy.
V utkání se představili i letní posily: Dušan Lněnička, Honza Dostál a Martin Jiroušek. Náš fotbal měl hlavu a patu a skutečně se bylo na co dívat. Náš kádr je nyní skutečně široký, mladý a fotbalový. Na hřišti se ještě neobjevili: zranění Milan Kopštein a Kuba Vinzenz, dále Zdeněk Čermák, Vojta Louda a David Hájek.
Utkání začali domácí náporem a zahrávali několik nebezpečných standartních situací. Naše mužstvo se však pomalu rozehrávalo k velice pohlednému fotbalu. Vedení jsme se ujali v 28.minutě, kdy na dobře rozehraný rohový kop nevídaným způsobem vyskočil Petr Lžíčař a míč tvrdou hlavičkou uklidil do domácí sítě. Druhá branka byla výsledkem bojovné hry Tomáše Paukerta, který vybojovaný míč přistrčil Danovi Ďurišovi a ten nezaváhal a bylo to
2 : 0 v náš prospěch.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem rozhodnout co nejdříve. To se nám povedlo již v 57. minutě, kdy po levé straně unikl Petr Lžíčař, přihrál před branku Míšovi Stejskalovi a ten zvýšil na 3 : 0. Po té naši borci polevili, přesto bylo k vidění několik velice pěkných a fotbalových akcí, kterým však chybělo přesnější zakončení.
Domácí snížili na pro ně příznivých 1 : 3 v 83. minutě, kdy Jakub Pešina potrestal chybu, jinak vynikajícího našeho brankáře, Tomáše Kollerta.
A byl konec utkání, kdy  libchavské srdce plesalo, v utkání jsem i viděli  velice přesvědčivý výkon hlavního rozhodčího Jaroslava Štěrby – dřívějšího vynikajícího fotbalisty.
Předvedený výkon byl i nejlepší pozvánkou na příští sobotu, kdy hostíme mužstvo Semanína, které celkem překvapivě remizovalo v Ústí nad Orlicí 1 : 1.
Přijďte se podívat a povzbudit naše mužstvo………………………….