Čistá : Boštík – Rožek, Růžička, Severa, Kmošek, Zerzán /60. Kostlán/, Padělek, Čapek, Severa, Pavlák /30.Nepraš, 82.Kadidlo/, Háněl /75.Krátký/.

Libchavy : Pinkava Martin - Vítek Jakub, Karpíšek David, Donát Tomáš, Ďuriš Daniel, Paukert Tomáš /54.Lžíčař Petr/, Martinec Michal /84.Machálek Petr/, Vaňous Petr /32.Blažek Jaroslav/, Keprta Daniel, Stejskal Michal /62.Felgr Petr/, Váně Lukáš /88.Hájek David/

Rozhodčí : Suchomel Karel, AR 1 : Ujec Jiří, AR 2 : Morávek David

Nahrávky : Váně Lukáš

ŽK : 40. Rožek Zdeněk - 37.Donát Tomáš, 38.Paukert Tomáš, 51.Stejskal Michal, 90.Hájek David

Rohy : 3:1

Diváků : 110

Do Čisté jsme jeli za účelem vyhrát tři body a hned od prvních minut jsme věděli že to nebude lehký boj. V prvním poločase měli větší převahu domácí,ale my jsme se snažili a výsledek naší snahy se dostavil v 38.minutě. Keprta nahrával a přihrávky se chopil Váně. Ten prokličkoval mezi hráči a poslal nás do vedení 0:1. Jak se později ukázalo tento výsledek byl i výsledkem konečným.

Začátkem druhého poločasu jsme měli úmysl zvýšit skóre,jenže 55.minutě před naši bránou zavládl chaos a domácí nastřelili pouze tyčku.Balón se odrazil a my ho naštěstí odkopli od brány. Devět minut na to měl šanci Lžíčař,který trefil domácího brankáře. V 75.minutě domácí stříleli přímo na naší bránu a náš duchapřítomný brankář Pinkava vytáhl míč mimo bránu. Skóre se nám podařilo udržet a my si ve čtvrtém kole odvezli body za první výhru. V sobotu doma hostíme soupeře z Řetové. Přijďte se od 17:00 podívat a podpořit naše hráče. Doufejme že vyhrají a potvrdí tak tři body,které vyhráli v Čisté.