Újezd : Klusoň – Šplíchal, Skala, Sedlický, Veselík – Pachta, Flídr, Kubeš, Částek Jan / 46.Malý/ - Nádvorník /80. Částek Michal /, Štefl
Libchavy: Zeman – Vavřín, Vinzenz, Dostál Jan, Hoffman / 80. Kozel/  –  Čermák Z., Bartoš, Stejskal, Martinec / 69. Vídeňský D./  -  Kopfštein, Felgr / 85.Javůrek/

Rozhodčí: Preclík, AR 1: Kaplan, AR 2: Bartůněk, Delegát: Malivánek
Střelci: Veselík, Malý, Pachta – Kopfštein, Felgr, Bartoš, Vídeňský
Nahrávky: Kopfštein 2, Felgr, Stejskal, Vinzenz
ŽK: 3 : 5  -  Sedlický, Veselík, Flídr – Čermák Z., Dostál Jan, Martinec, Stejskal, Javůrek
Diváků: 50

Utkání jsme nezačali nejlépe, v 7.minutě domácí rozehrávali svůj první roh, odhlavičkovaný míč skončil u domácího Pachty, který ihned odcentroval a míč na nohu dostal Veselík, který přímo z voleje nedal Zemanovi nejmenší šanci. Velice pěkná branka. Odpověď z naší strany přišla hned v 9.minutě, kdy utekl po pravé straně rychlý Felgr, odcentroval a Milan Kopfštein vyrovnal na 1 : 1. Po té se hrála vyrovnaná partie, ve 22. minutě si naši útočníci role vyměnili, kdy centroval Milan Kopfštein a Pěťa Felgr strhl vedení na naši stranu. Celou akci připravil ideální přihrávkou Míša Stejskal. V 32. minutě se pak vyznamenal náš Zeman, který vychytal domácí útočníky. Poločas skončil našim asi zaslouženým vedením. Druhý poločas opět zastihl naše borce v nedbalkách a v 51. všem utekl střídající Malý a vyrovnal na 2 : 2. Po té jsme začali opět hrát a v 63.minutě využil dobré přihrávky Kopfšteina Bartoš, který na dvakrát překonal domácího Klusně a vedli jsme opět a to 2 : 3.
Vedení jsme udrželi však pouze do 75. minutě, kdy Honza Dostál byl nucen faulovat a s přímého kopu vyrovnal krásnou střelou domácí Pachta a bylo to 3 : 3. Poslední branku jsme naštěstí vstřelili my a to v 80.minutě, kdy z pozice stopera podnikl útok Kuba Vinzenz, narazil si míč s Honzou Bartošem, tvrdě vystřelil, domácí brankář Klusot míč neudržel a pro Daniela Vídeňského již nebyl problém uklidit do újezdské branky a zajistil nám výhru 3 : 4.
Náš výkon byl v tomto utkání, tak jako v celé podzimní sezóně jako na houpačce, máme chvíle kdy hrajeme super fotbal, náhle však přijdou chvíle, kdy začneme hrát chaoticky a soupeři nabízíme šanci za šancí. Až toto odstraníme můžeme pak pomýšlet na vyšší patra tabulky.
Příští týden nás čeká vedoucí tým tabulky Pomezí, takže uvidíme…….