áčko: Letohrad B - Libchavy 2:2
Vydáno dne 23. 04. 2006 (418 přečtení)

Již ve 14. minutě postupoval z boku na libchavského brankáře Kovanda a jeho střela o centimetr minula bránu hostů.

Ve 25. minutě na centr Brendla nedosáhl Šponar. Ve 36. minutě už padla branka, když po trestném kopu Ulvra poslal letohradskou rezervu hlavou do vedení Kovanda. Vzápětí postupoval tentýž hráč sám na bránu, ale gólman Kollert byl pozorný. Ve 39. minutě po krásném centru Brendla zvýšil Kovanda už na 2:0, ale o tři minuty později snížil po chybě letohradské obrany Pražák. O přestávce hosté vystřídali gólmana a do brány se místo Kollerta postavil Zeman. Ten se předvedl již v 58. minutě, když bombu Brendla, jenž postupoval sám na bránu, vyrazil na roh. V 67. minutě si po trestném kopu hostí na míč vyskočil nejvýše Karpíšek a bylo vyrovnáno. Vzápětí mohl domácí poslat opět do vedení Zeman, ale jeho střelu vytáhl libchavský gólman na roh. Oba týmy se tak zasloužily o spravedlivou dělbu bodů.

Fakta - branky: Kovanda 2 - Pražák, Karpíšek. ŽK: 2:4. Rozhodčí: Vaníček. Diváci: 200.

Letohrad B: Kalianko - Mikyska, Aleš Majvald, Ulvr, Michal Hynek (72. Ladislav Majvald) - Šponar, Tichý, Kvapil (68. Zeman), Jiroušek - Kovanda, Jan Brendl.

Libchavy: Kollert (46. Zeman) - Bartoš, Borovička, Konečný, Pražák - Štěpán, David, Karpíšek, Hrdina - D. Vídeňský, Kozel.