áčko: Libchavy-Č.Třebová B 3:1
Vydáno dne 25. 03. 2012 (590 přečtení)

Libchavy: Kollert Tomáš  – Martinec Micha /46. Lžíčař Petr /, Lněnička Dušan, Dostál Jan, Louda Vojtěch -  Beneš Michal, Kopfštein Milan, Jiroušek Martin / 51. Martinák Jakub /, Stejskal Michal / 75. Karpíšek David / – Blažek Jaroslav / 68. Ďuriš Daniel /, Kubíček Vojtěch
Česká Třebová: Bárta Jiří – Bárta Lukáš, Kocanda Martin, Fučík Michal, Plačko Tomáš – Hurt Ondřej, Kohút Jan / 46. Vencl Daniel /, Keprt Tomáš, Stejskal Marek – Urbanec Radek / 81. Janda Jakub /, Brejcha Martin / 72. Foff Michal /

Rozhodčí:  Hunal Jaroslav , AR 1: Lukes Zdenek AR 2: Saňák Jan, Delegát: Braun Karel
Střelci: 9. Jiroušek Martin, 12. Kubíček Vojtěch, 62. Lžíčař Petr – 87. Foff Michal
Nahrávky: Stejskal Michal, Louda Vojtěch, Beneš Michal
ŽK: 1 : 1 – 53. Lžíčař – 30. Keprt
Rohy: 7 : 1
Diváků: 100

A je to tady. Fotbalové jaro nám začalo. Zavítal k nám 13. celek tabulky – Česká Třebová B.
Začátek se nám skutečně povedl a v 9. minutě se do míče za velkým vápnem opřel Martin Jiroušek a prostřelil hostujícího brankáře 1 : 0. Ve 12. minutě se předvedla naše nová posila z Dolní Dobrouče – Vojta Kubíček, který zužitkoval výbornou přihrávku druhého Vojty – Loudy a přesným lobem přes vyběhnutého brankáře hostí nám zajistil vedení  2 : 0. Po vstřelené brance náš tým polevil a začali hrát hosté, kteří si vytvořili několik brankových příležitostí. První měli v 20. minutě, kdy hostující Keprt přesnou přihrávkou našel Urbance, jehož střelu na brankové čáře vykopl náš Dušan Lněnička. Další šance hostů přišla v 25. minutě, kdy tvrdě vystřelil Keprt, jeho střelu náš brankář Kollert pouze vyrazil, ale ani dorážející Urbanec našeho Kollerta nepřekonal. V 36. minutě po nedorozumění naší obrany zachránil nejprve brankář Kollert a po té Vojta Louda zahrál míč na roh. My jsme poločas dohráli v útlumu. Celý první poločas jsme si nevytvořili vážnější brankovou příležitost.
     Druhý poločas pak přinesl průměrný fotbal, kde více ze hry měli hosté, kteří často využívali svého nejlepšího hráče Tomáše Keprta. Utkání rozhodla prakticky 62. minuta, kdy do pokutového neohroženě vnikl náš Míša Beneš a jeho střelu do sítě hostů poslal patičkou Petr Lžíčař a my vedli 3 : 0. Hostům se podařilo branku vsítit v 87. minutě, kdy hlavičku Petra Lžíčaře na brankáře Kollerta vystihl Michal Foff, krásným obloučkem si přehodil Kollerta a do prázdné branky snížil na 3 : 1. Hosté přes vysokou porážku působili sympatickým fotbalovým dojmem
Sponzorem utkání byla firma ACE trade, kromě vylosovaných diváků, obdrželi ceny i nejlepší hráči obou mužstev: na straně hostů Tomáš Keprt a u našeho celku Tomáš Kollert.
Příští týden zajíždíme do Semanína, druhého celku tabulky. Pokud budeme chtít uspět musíme svůj výkon výrazně zlepšit.