áčko: Libchavy - D.Újezd 1:1
Vydáno dne 29. 04. 2006 (401 přečtení)

První šanci zaznamenali hosté, když nebezpečně vystřelil Čejka. Domácí odpověděli v 8. minutě: nejprve šanci zahodil Hrdina a poté nechal Štěpán vyniknout dolnoújezdského gólmana.

Ve 12. minutě skvěle uvolnil Pražák Kozla, ten přihrál na hranici ofsajdu Štěpánovi, který skóroval do prázdné brány - 1:0. Z vedení se Libchavy neradovaly dlouho, už v 18. minutě špatně rozehrály a po rychlé akci vyrovnal Svoboda. Pak se hrálo "nahoru - dolů". Druhá půle byla do 60. minuty vyrovnaná, poté otěže zápasu převzali hosté a zatlačili Libchavské do defenzivy. Zahrávali řadu rohů i přímých kopů, domácí se však bránili a hrozili z rychlých brejků. Své šance ovšem neproměnili Štěpán a Javůrek. V 91. minutě postupoval na bránu hostí Javůrek, byl sražen, faulující Kučera byl vyloučen, jenže z nařízeného trestného kopu mířil Karpíšek vedle.

Fakta - branky: Štěpán - Svoboda. ŽK: 2:5. ČK: 0:1 (91. Kučera). Rozhodčí: Gala. Diváci: 100.