Libchavy – Pinkava Martin, Louda Vojtěch, Donát Tomáš /82.Vítek Jakub/, Ďuriš Daniel, Keprta Daniel /75.Vaňous Petr/ , Kopfštein Milan, Karpíšek David, Beneš Michal /46.Blažek Jaroslav/ , Stejskal Michal /87.Čermák Zdeněk/ , Martinec Michal, Váně Lukáš /73. Lžíčař Petr/

Řetová – Hůlka Patrik – Volf David /46.Voleský Roman/, Sedláček Stanislav, Vencl Lukáš, Lehký Michal /73.Vašina Filip /, Fater Matěj, Fater Ladislav /33.Provazník David/, Bače Lukáš, Müller Radoslav, Bohunek Tomáš /36.Holínka Jan/ , Vaňous Jaroslav

Rozhodčí : Papáček Libor, AR 1 : Horníček Evžen, AR 2 : Vaněk Tomáš

31.Ďuriš Daniel, 50. Keprta Daniel, 76. Stejskal Michal

ŽK : 54. Blažek Jaroslav, 61. Stejskal Michal - 35.Bače Lukáš, 45.Fater Matěj

Rohy : 5 : 3

Diváci : 150

Našim cílem bylo vyhrát a získat tak cenné tři body.Za krásné sluneční soboty jsme zahájili zápas. Na začátku měli několik šancí jak domácí tak i hosté. Trefa míče kousek od brány,hlavičkování či zakopnutí.Takové byli naše šance. Až v 31.minutě po přihrávce Daniela Ďuriše skóroval Lukáš Váně a my se dostali do vedení – 1:0. Naše radost netrvala dlouho. Matěj Fater přihrál Michalu Lehkému a ten vyrovnal na 1:1. Přestávka se blížila a my chtěli dát v prvním poločase alespoň ještě jeden gól. To se podařilo. Před bránou Patrika Hůlky nastal zmatek,kterého využil Daniel Keprta a poslal nás do vedení – 2:1.

Po přestávce jsme pokračovali v boji o body. Netrvalo to ani pět minut a my vedli 3:1. Daniel Keprta vyslal balón na Lukáše Váňu,který nezklamal a umístil míč do brány. Běžela nám 76.minuta. Michal Stejskal našel čerstvého Peťu Vaňouse,ten krásnou střelou upravil skóre na 4:1. Pár minut před koncem jsme měli jednu významnou šanci,ale ta bohužel skončila na břevnu.Podařilo se a tři body jsou naše.

Sponzorem utkání byla Pojišťovna Generali. Domácí Michal Stejskal a hostující kapitán Stanislav Sedláček si převzali cenu za nejlepší hráče utkání. V sobotu od 17:00 nás čeká zápas proti Cerekvici. Odjezd autobusu v 15:15 od Džnánu.