áčko: Libchavy - Ústí B 0:2
Vydáno dne 20. 10. 2013 (685 přečtení)

Libchavy: Pinkava Martin   – Louda Vojtěch, Kopfštein Milan, Karpíšek David, Martinec Michal –  Donát Tomáš /80. Vítek Jakub /, Ďuriš Daniel, Stejskal Michal, Vaňous Petr /46. Lžíčař Petr/ -  Váně Lukáš / 85.Hájek David /, Keprta Daniel / 73. Čermák Zdeněk /
Ústí B: Šenkýř – Kaláb, Falta, Jansa, Ptáček – Rejda /89. Kalousek/, Vacek, Repa, Langer /89. Štantejský /– Ráb Richard /76. Skalický /, Ráb Michal / 71. Macek /

Rozhodčí: Štěrba Jaroslav, AR 1: Heger Michal AR 2: Zerzán Miloš, Delegát: Cápay
Střelci: 12. Ráb Richard, 71. Langer Patrik
Nahrávky:
ŽK: 2 : 1 –  60. Karpíšek David, 62. Stejskal Michal – 83. Vacek Filip
Rohy:  3 : 2
Diváků: 200

Za krásného podzimního počasí před pěknou návštěvou jsme byli po delší přestávce svědky derby Libchavy – Ústí. Domácí začali náporem, který zastavila 12. minuta, kdy po hrubé chybě domácího stopera se k míči dostal Ríša Ráb a lobem přehodil vybíhajícího našeho brankáře a Ústí vedlo 1 : 0.  To vyvedlo naše mužstvo z míry, mladý hostující tým hru vyrovnal a začala se hrát vyrovnaná partie. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, hrálo se však bez větších šancí a střel na branku.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem vývoj utkání zvrátit. Dlouhou dobu se hrálo na polovině Ústí, ovšem bez větších šancí. Rozhodnutí pak přinesla 71. minuta, kdy do naši odkryté obrany pronikl po pravé straně Ríša Ráb, excelentně předložil míč přímo na kopačku mladého Patrika Langera, pro kterého již nebyl problém vsítit druhou branku.
Po té se utkání rozkouskovalo střídáním, my jsme se snažili vstřelit kontaktní gól, ale chyběl nám větší důraz a klid při zakončení. Ústečtí mladíci si s přehledem vítězství uhájili.
Myslím si, že utkání se hrálo v tempu a obě mužstva se za předvedený výkon nemusí stydět, z mladých brankářů měl více práce hostující Pavel Šenkýř, který vše vyřešil ke své spokojenosti i ke spokojenosti svého otce.
Příští sobotu ve 13. hodin od Džbánu odjíždíme na hřiště vedoucího týmu tabulky – Verměřovic. Pojeďte podpořit naše mužstvo, ve zbývajících dvou utkání by bylo fajn získat alespoň 3 body pro klidné přezimování.