Libchavy: Kollert –  Borovička, Karpíšek, Felgr /25. Paukert/, Hoffman  -  Čermák Zdeněk / 78. Pražák /, Stejskal /88.Beneš/, Čada Tomáš, Martinec – Vinzenz, Koupil
Vysoké Mýto: Novotný – Podroušek, Jílek, Glencner, Tupec – Vágner, Bureš, Rozlívka / 84.Winter/, Chadima/ 88.Krýda/ – Podmajerský, Najman /66. Barteldi/

Rozhodčí: Nekvinda Jiří, AR 1: Horníček Evžen  AR 2: Filip Jan
Střelci: Podmajerský, Winter

ŽK: 0 : 4 – Tupec, Bureš, Rozlivka, Najman
Diváků: 80

Tak jsme bitvu o 6 bodu prohráli a jsme zase hodně dole. Přijel k nám zkušený tým hostů, který nás až na 20 minut ve druhém poločase přehrál. Naše sestava se musela obejít o: Kubu Martináka a Jardu Blažka – bolesti zad, Mílu Kopfšteina – noha v sádře, jde o hráče které momentálně fotbalově nenahradíme. Navíc jsme hráli bázlivě hlavně v pokutovém uzemí hostů a naše střelecká potence je zarážející. V 25. minutě jsme navíc přišli o Petra Felgra, který po srážce hlavami skončil v nemocnici s otřesem mozku. Při obranných zákrocích si navíc David Karpíšek zlomil nos, ale utkání obětavě dohrál. Naše hra nedosáhla ani bojovnosti jako ve Svitavách. V prvním poločase měli dvě šance hosté, ale ani Tupec ani Najman neměli přesnou mušku. Ve druhém poločase jsme přeci jen hosty zatlačili na svou půlku, ale v 62. minutě zkušeně utekl Podmajerský a nedal naši přihlížející obraně šanci a hosté vedli 1 : 0. Po té jsme zkoušeli vše, ale ani změny v rozestavení nepřinesly úspěch a konečný hřebíček zasadil v 85. minutě střídající Winter, když dorazil vyražený míč naším Kollertem po střele  Podmajerského. Bylo rozhodnuto.
A nás čeká těžký boj o záchranu – příští týden jedeme do Cerekvice, kde hrají o postup…..