Libchavy: Kollert - Borovička,  Karpíšek, Felgr, Pražák Břetislav  - Martinec Michal, Kopfštein, Stejskal / 86. Čada Tomáš/  - Martinák / 85.Hoffman/ , Blažek / 70.Čermák Zdeněk/
Verměřovice: Pražák Lukáš - Pražák Marek, Nastoupil, Růžička Zdeněk / 60. Sklenář Tomáš/, Faltus - Chládek, Marek, Mikyska, Tlapák - Kmeť Michal, Sklenář Jiří

Rozhodčí: Šlor Robert, AR 1: Chvojka Jaroslav AR 2: Horníček Evžen

Střelci:  Martinák 2, Stejskal /p/, Kopfštein
Náhrávky: Stejskal 3, Martinák

ŽK: 4 : 1 - Bartoš, Martinák, Karpíšek, Kopfštein - Mikyska
Diváků: 100

"Pokud zopakujeme disciplinovaný výkon z Březové a pak při troše štěstí bychom neměli být bez šance". To je má závěrečná věta z minulého týdne. A světe drž se ono to vyšlo. Proti výbornému mužstvu hostí jsme nastoupili s obrannou taktikou a chtěli se spolehnout na dobrou formu Kuby Martináka. Přišla 7.minuta, kdy se z levé strany chopil míče Míša Stejskal postupoval s ním podél velkého vápna a když byl uprostřed vystřelil a ke smůle hostů zasáhl ruku hostujícího hráče /ruka  zabránila dráze letu míče  k brance hostů/, a rozhodčí ukázal na pokutový kop.Přísná penalta a hostující realizační tým se cítil ukřivděný. Ke cti hostů slouží disciplinovanost jejich hráčů. Neumím si představit naši reakci, kdyby se tato situace udála v obráceném gardu. Míč si postavil na penaltu Míša Stejskal a na dvakrát překonal hostujícího brankáře a vedli jsme 1:0. Hosté měli optickou převahu, ale jejich snažení končilo na hranici velkého vápna. Naše další chvíle přišla ve 21.minutě kdy jsme zahrávali Míšou Stejskalem trestný kop na který si vzorově naskočil Kuba Martinák a hlavou zvýšil na 2 : 0. Hosté zapnuli na 200 %, ale naši borci se ubránili a na přestávku jsme šli se slibným výsledkem.
     Vstup do druhého poločasu se nám povedl, když v 50.minutě trestný kop zahrával opět Míša Stejskal a Kuba Mirtinák mohl již po druhé vyšvihnout své "skvostné salto", neboť míč z jeho hlavy se zatřepetal v hostující síti a bylo to 3 : 0. Hosté se snažili, ale výsledkem bylo pouze nastřelené břevno Zdeňkem Růžičkou.
Konečnou podobu výsledku dal pak v 85.minutě Milan Kopfštein, který zužitkoval přihrávku nejlepšího muže zápasu Kuby Martináka, tvrdě vystřelil, jeho střelu hostující brankář Pražák však vyrazil, ale opět k Milanovi a ten lépe zamířil a míč již bezpečně rozvlnil síť branky - 4:0.
     Pro hosty krutý výsledek, pro nás odměna za obětavý a bojovný výkon.
"Pokud zopakujeme disciplinovaný výkon z utkání z Veřměřovicemi, pak při troše štěstí bychom neměli být bez šance". To je poslední věta mého komentáře.