áčko: Polička - Libchavy 1:0
Vydáno dne 19. 08. 2008 (494 přečtení)

Polička: Vopařil – Langr, Stoklásek, Neumeister, Škoda – Findejs Ondřej /76. Scheib, Navrátil, Findejs Lukáš, Hofman / 66. Dobiáš/ - Stodola, Bureš / 86. Leiweber/
Libchavy: Kollert – Vavřín, Vinzenz, Felgr, Hoffman  – Šťovíček / 80.Blažek/, Bartoš,  Dostál Jan, Kopštein  -   Karpíšek, Martinec / 46. Javůrek Petr/

Rozhodčí: Vachutka Dušan, AR 1: Knoll Luděk, AR 2: Fišar Martin, Delegát: Suchý Miloš
Střelci: Bureš

ŽK: 1 : 2  - Neumeister –  Vinzenz 2
ČK: 0 : 1  -  57.Vinzenz

Proti našemu mužstvu na opraveném trávníku nastoupilo domácí mužstvo s mladým mužstvem složených s úspěšných loňských poličských dorostenců, kterých se na hřišti vystřídalo celkem 7. Hra v prvním poločase byla vyrovnaná, když naše šance neproměnili 2x Kopfštein a jednou Karpíšek. Na druhé straně brankář Kollert všechny pokusy domácích likvidoval, případně skončili nad naší brankou. Na hřišti se však pohyboval hráč, který svou chutí, pohybem a fotbalovým uměním vyčníval nad ostatní. Byl to hráč v domácím dresu s číslem 11 Navrátil Petr, který mimo jiné zaznamenal i jediný gól Poličky v sobotu v Ústí. A ten nám dělal problémy. O vyrovnanosti utkání svědčí i poměr rohů v prvním poločase, který vyzněl pro domácí v poměru 2:1.
O utkání rozhodla pak 57. minuta druhého poločasu, kdy byl zcela zbytečně vyloučen po druhé žluté kartě náš Vinzenz. První karta faul, druhá karta – Kuba byl faulován, rozhodčí neodpískal, Kuba si zanadával a bylo hotovo….. Domácí přeskupili řady a tlačili se do útoku. Až do 73. jsme se díky obětavosti našich hráčů a dobrému výkonu Tomáše Kollerta dařilo držet nerozhodný výsledek. Naopak i několikráte jsme zahrozili Petrem Javůrkem a Janem Dostálem. Branka padla po standardní situaci, kdy se na dvakrát  prosadil domácí Bureš. Náš závěrečný tlak domácí zvládli a my jsme odjeli  s prázdnou. Nyní nás čeká utkání pravdy, kdy přivítáme doma nebezpečný Zámrsk a naším úkolem by mělo být první vítězství v této sezóně……