áčko: Rychnov n.M. - Libchavy 3:1
Vydáno dne 11. 10. 2009 (460 přečtení)

Rychnov: Pánik - Knapp, Grochol, Černušák, Sekanina - Langr, Křižanovský, Kylar, Matějka - Šifra / 80.Barta/ , Hlubinka
Libchavy: Kollert - Borovička,  Karpíšek, Felgr, Pražák Břetislav  -  Martinec M., Bartoš,  Kopfštein, Stejskal / 82. Špína/, - Martinák / 87. Hoffman/ , Koupil / 70. Čermák Z./

Rozhodčí: ILLE Viktor, AR 1: Knoll Luděk AR 2: Brychta Ondřej, Delegát: Kristek Josef
Střelci: Hlubinka 2, Kytar - Stejskal
Náhrávky: Martinák

ŽK: 3 : 2  Křižanovský, Langr, Šifra - Bartoš, Stejskal
Diváků: 30

Do Rychnova jsme odjeli s odhodláním konečně uspět. V kádru chyběli: Vinzenz - celý týden nepřítomen, Vídeňský D. - pracovní a rodinné povinnosti, Paukert - hasičská soutěž.
Proti nám stál vyspělý tým složený s fotbalových individualit, který posílil i Filip Matějka z Ústí nad orlicí.
 Našemu mužstvu se úvod vydařil, měli jsme více ze hry, výrazně pomohla přítomnost Milana Kopfšteina, a když se nám podařilo v 16.minutě vsítit branka Míšou Stejskalem vypadalo vše slibně. Domácí měli dvě velké šance, ale Kytar střílel nad a v 28.minutě skvěle zasáhl náš Tomáš Kollert proti domácímu Langrovi, který na něho postupoval sám. Poločas jsme v pohodě dohráli, škoda jen, že jsme nepřidali ještě jednu branku a šance k tomu byly. Bohužel.
 O poločase se u našich fanoušků, kterých bylo mimochodem více než domácích diváků, objevil po dlouhé době úsměv. To jsme však netušili co nás čeká v poločase druhém. Již první útok domácích nás překvapil, naštěstí však z toho gól nebyl. Ten však padl v 57.minutě po standardní situaci, kdy domácí Hlubinka hlavou vyrovnal po přihrávce, která dle mnohých směřovala do ofsajdové pozice. Těžko říci. Tato skutečnost, která naštve, ale nic proti tomu nenaděláte, nás však dokonale rozhodila. Hlavně Míša Stejskal začal diskutovat s rozhodčím, polevila koncentrace celého mužstva a výsledkem byla branka v 70. minutě, kterou po naší špatné rozehrávce po průniku z půlky hřiště vsítil Kylar. Naši snahu na vyrovnání zmrazil další rychlý protiútok v 80.minutě na jejichž konci byl Hlubinka a stanovil konečnou podobu výsledku na 3 : 1.
Co říci : škoda, kdybychom se po vyrovnání soustředili  na hru a snažili se získat alespoň bod, tak bychom asi neprohráli. Fotbal jsme však nezapomněli, což potvrdil 1. poločas. Nyní nám již jde skutečně o záchranu. Jsou před námi 3 podzimní utkání a měli bychom k nim přistoupit v klidu a zabojovat se vším všudy bez ohledu na jejich vývoj………………..