áčko : Slavoj Cerekvice - Libchavy 2:3 / 0:3/

Cerekvice – Kovařík /46.Kusý/, Pachta /81.Oliva/, David, Žukovský /54.Kubatka/, Adamský, Uher /30.Vomáčka/, Růžek, Lorenc, Vostrčil, Motl, Schauer /46.Bajzík/

Libchavy – Pinkava Martin – Louda Vojtěch, Donát Tomáš /89. Vítek Jakub/, Ďuriš Daniel, Keprta Daniel, Kopfštein Milan, Karpíšek David, Beneš Michal /88.Vaňous Petr/, Stejskal Michal, Čermák Zdeněk, Váně Lukáš /72. Hájek David/

Rozhodčí : Vodrážka Dan, AR 1: Habrda Miroslav, AR 2 : Papáček Libor

Střelci : 67. Bajzík Ladislav – 2. Stejskal Michal, 25.a 40. Keprta Daniel

Nahrávky : 2. Váně Lukáš, 25.Louda Vojtěch

ŽK : 52.Lorenc Zdeněk, 85.Bajzík Ladislav – 16. Beneš Michal, 30.Čermák Zdeněk, 74.Keprta Daniel

Diváků : 50

Druhá minuta zápasu a my už vyhrávali v Cerekvici 0:1. Lukáš Váně prokličkoval mezi domácími hráči přihrál na Míšu Stejskala a ten nás hned na začátku poslal do vedení. Naše radost ze hry a snaha získat další tři body se projevila v 25.minutě kdy jsme zahrávali rohový kop. Vojta Louda kopl míč na hlavičku Danielovi Keprtovi a ten zvýšil na 0:2. O chvíli později střelu od Lukáše Váni bohužel domácí brankář Kovařík vytáhl mimo bránu. Těsně před poločasem skóre změnil střelec našeho druhého gólu Dan Keprta. Svoji ránou míč nastřelil přímo do brankáře a od něho se odrazil do brány.

Poločas jsme vyhráli 0:3 a v druhém jsme skóre chtěli zvýšit.To se,ale dařilo soupeři a v 67.minutě domácí Bajzík Ladislav snížil na 1:3. My jsme se nezalekli a snažili jsme se dál. Po autu od Daniela Keprty se pokusil o gól Lukáš Váně,avšak opět mimo. Keprta – Stejskal – Ďuriš,který mířil mimo. V 79.minutě domácí Pavel Motl po standartce skóroval na 2:3. Další velká šance přišla v 86.minutě Keprta přihrál Davidu Hájkovi,který si gól těsně před bránou rozmyslel a míč do brány nedorazil. Domácí měli ještě jednu šanci,ale tu vychytal náš Pinkava. Poslední šanci měl David Hájek,kterému štěstí nepřálo a skóre se mu nepodařilo zvýšit. Tři body jsme získali a v sobotu od 16:30 se pokusíme o další proti týmu ze Sebranic.