Libchavy - Pomezí  1 : 3 / 1 : 0 /

Sokol Libchavy – Sokol Pomezí     1 : 3 / 1 : 0 /

Rozhodčí:  Mrkvička Martin

AR 1: Schmeiser Kamil AR 2: Šlor Robert  Delegát: Kabát Miroslav

Střelci: 30. Kopfštein Milan – 47. Stýblo Milan, 57. Mička Michal, 75. Nespěšný Michal

Nahrávky: Lžíčař Petr - x

ŽK: 3 : 2 – 45. Lžíčař, 65. Stejskal, 80. Lněnička – 42. Boháček, 77. Češka

ČK: 2 : 0 – 57. Kollert Tomáš, 80. Martinák Jakub

Rohy: 5 : 3

Diváků: 80

Sestavy: Libchavy: Kollert  – Lžíčař, Lněnička, Karpíšek / 75. Čermák Zdeněk /, Louda  -   Beneš  / 46. Martinák /, Kopfštein / 57. Pinkava/, Stejskal, Ďuriš –  Kubíček / 80. Martinec / , Paukert

Pomezí: Pecina – Mička, Roušar Michal / 80. Drobný /, Češka, Stýblo – Roušar Lukáš / 46. Pořízka Pavel /, Svoboda / 57. Češka Radek /, Nespěšný Jan – Boháček / 86. Nitsch Filip /, Nespěšný Michal

A nepodařilo se napravit matný výkon z posledního domácího vystoupení.....po Svitavách  nás o body připravilo i bojovně hrající Pomezí. K počítači se mi usedá z těžka – hokej 1 : 3 a naše prohra ve stejném duchu 1 : 3.

Do utkání jsme nastoupili bez potrestaného Honzy Dostála, zraněného Michala Jirouška, ne zcela zdraví nastoupili Vojta Louda a Kuba Martinák.

První poločas byl vyrovnaný, hosté zahrozili v 10. minutě, když nad střílel Michal Nespěšný a o chvíli později zlikvidoval tvrdou střelu Mičky náš brankář Kollert. Naše pokusy o střelbu končili mimo branku hostů. Přesto jsme se dočkali, když v 30. minutě hodil dlouhý aut Petr Lžíčař, hostující brankář Pecina míč tečoval, ten zazvonil o tyč a před Milanem Kopfšteinem byla prázdná branka a Milan nám zajistil vedení 1 : 0.

Do konce první poločasu se již nic významného nestalo.

Začal druhý poločas a naše mužstvo začalo rozháraně, nesoustředěně a hosté toho chytře využili, když na prudký centr překrásně naskočil hostující Milan Stýblo a hlavou ze 17 metrů překonal našeho brankáře – krásná hlavička a bylo to 1 : 1.

Naši hráči se probudili, v 49. minutě vystřelil Milan Kopfštein, jeho střelu však zlikvidoval hostující brankář, v 51. minutě míč netrefil v jasné šance Vojta Kubíček. Pak přišla 57. minuta, která rozhodla o osudu utkání. To dlouhý centr hostů podběhl mimo pokutové území náš brankář Tomáš Kollert a reflexivně míč zasáhl rukou, byl z toho přímý kop ze 17 metrů a náš Tomáš byl vyloučen. Na hřiště přišel náš náhradní brankář Tomáš Pinkava a ze hřiště odešel do té doby náš nejlepší hráč Milan Kopfštein. Přímý kop zahrával Michal Mička a našemu brankáři nedal šanci a Pomezí vedlo 2 : 1. Naše mužstvo šlo do deseti a všem bylo jasné, že začneme bojovat alespoň o bod. Naši snahu ukončil v 75. minutě Michal Nespěšný, když využil svého postavení mimo hru, které pomezní rozhodčí neodmával, a při jeho známé rychlosti nám bylo jasné, že ho již nikdo z našich obránců nedostihne, Michal udělal zkušeně kličku našemu brankáři a zasadil nám poslední hřebíček – Pomezí vedlo 3 : 1.

Náš špatný výkon ve druhém poločase podtrhl svou nedisciplinovaností Kuba Martinák, když v 80. minutě zcela zbytečně hrubě fauloval hostujícího hráče Stýblu a byl po zásluze vyloučen.

Nejlepšími hráči byli vyhlášeni: hostující Stýblo Milan u domácích Milan Kopfštein.

Co dodat, z mého pohledu nepovedené odpoledne. Můj příspěvek bych ukončil citátem Jaromíra Bosáka ze začátku přenosu z finále ligy mistrů: „ ....někdo prohraje, někdo vyhraje a proto nemůžeme být smutní na věčnost .................

Příští týden Sebranice, tam bychom měli dokázat  zda jsme schopni hrát o třídu výše či nikoliv. Pojeďme se podívat a podpořit náš tým, v této zkoušce ohněm................................