ačko : Sokol Libchavy – Sokol Čistá 2:3 / 2:1 /

Libchavy : Kollert Tomáš – Louda Vojtěch, Donát Tomáš / 71.Felgr Petr /, Vaňous Petr, Keprta Daniel, Váně Lukáš, Karpíšek David, Kopfštein Milan, Blažek Jaroslav / 4.Lněnička Dušan,57.Paukert Tomáš/, Stejskal Michal, Dostál Jan
Čistá : Boštík Jan – Padělek Martin, Vopařil Lukáš, Rožek Zdeněk, Severa Ladislav, Čapek Petr, Zerzán Jan / 53.Kadidlo Jan /, Pavlák Petr, Háněl Patrik, Severa Martin, Čapek Lukáš / 88.Štork Vladimír,90.Kmošek Pavel /

Rozhodčí : Bednář František st.
AR 1 : Horníček Evžen, AR 2 : Chadima Filip
Střelci : 28.Stejskal Michal /PK/, 34.Váně Lukáš – 7.a 76.Severa Ladislav, 75.Háněl Patrik
Nahrávky : 34.Stejskal Michal
ŽK : 15.Karpíšek David, 38.Vaňous Petr – 27.Zerzán Jan, 30.Severa Martin, 37.Rožek Zdeněk,41.Vopařil Lukáš, 89.Čapek Lukáš
Rohy : 9: 2
Diváků : 80

Ve třetím jarním kole jsme doma přivítali Čistou. Našim cílem bylo porazit ji. Že to bude těžký zápas jsme věděli už v 7.minutě když hostující Ladislav Severa prostřelil jak naši domácí obranu tak brankáře a Čistá vedla 0:1. Později Keprta házel aut a Kopfštein svoji šanci poslal mimo bránu.V 16.hosté zahrávali rohový kop a domácí Kollert byl na správném místě a míč vyrazil. V 26.byl faulován Lukáš Váně. Rozhodčí nařídil penaltu. Míč si postavil Michal Stejskal a penaltu proměnil – 1:1. V tu chvíli jsme se skore snažili změnit.To se podařilo o devět minut déle když se mezi hostujícími obránci propletl Míša Stejskal. Míče se ujal Lukáš Váně a běžel sám proti brankáři.S přehlede zvýšil na 2:1. První poločas jsme dohráli bez změny skóre.

Druhý poločas začal šancí Stejskala a Lněničky,bohužel Lnenička mířil přímo do brankářovi náruče. 57.minuta Vojta Louda házel aut a hostující Boštík Jan vše zachránil.V 74.Petr Čapek trefil bránu domácích a naděje na vítězství se zmenšili. O minutu později hosté kopali roh a domácí jejich střelu zneškodnili,jenže se k míči dostal střelec prvního gólu Ladislav Severa a zvýšil na 2:3. Tímto gólem bylo skóre uzavřeno. Další šanci měli domácí v nastavovaném čase a to když kopali dva rohy. Skóre se nezměnilo a soupeři z Čisté si odvezli tři body.

Nejlepšími hráči byli vyhlášeny střelec prvního gólu Míša Stejskal a od hostí autor dvou gólu Ladislav Severa. V neděli ve 14:45 odjíždíme do Řetové. Zápas začíná od 16:00 hod.