áčko: Sokol Libchavy – Svitavy B 1 : 2 / 0 : 2 /

Sokol Libchavy – Svitavy B   1 : 2 / 0 : 2 /

AR 1: Řehák Tomáš AR 2: Komínek Lukáš

Delegát: Faltus Jaroslav

Střelci:  71. Martinák – 4. Frolo, 5. Savočka

Nahrávky: Karpíšek - x

ŽK: 1 : 5 – 57. Lněnička Dušan – 17. Stenzl, 31. Chlup, 63. a 63. Frolo, 69. Uchytil

ČK: 1 :  1 – 83. Dostál Jan – 63. Frolo

Rohy: 5 : 7

Diváků: 100

Sestavy:

Libchavy: Kollert Tomáš  – Čermák Zdeněk, Lněnička Dušan, Karpíšek David, Louda Vojtěch -  Beneš Michal / 46. Paukert Tomáš /, Kopfštein Milan / 55. Lžíčař Petr /, Dostál Jan, Stejskal Michal - Kubíček Vojtěch / 70. Lžíčař Petr /, Jiroušek Martin / 63. Martinák Jakub /

Svitavy B: Uchytil – Kyncl, Kubík, Gregor, Brandejs – Jukl, Chlup, Savočka / 55. Klusák /, Křížek – Frolo, Stenzl / 88. Švec /

Hra z Kunčiny se promítla i v našem dalším utkání. Trenér hostů Švec řádně své hráče před utkáním v kabině nabudil a naši hráči si museli připadat jako ve snu, neboť v 5. minutě jsme prohrávali již 0 : 2. Obě branky padají na vrub nesoustředěnosti naší obrany a šikovnosti hostů.

Před našimi hráči stál úkol ukázat kvalitu a poprat se s nepříznivým stavem a pokusit se výsledek otočit. To se nám bohužel nepodařilo, naše hra postrádal přesnost, pohyb, žádnému z našich hráčů se nedařilo, světlým zjevem byl ve druhém poločase pouze Tomáš Paukert, který se snažil hru rozhýbat, prosadil se i ve hře jeden proti jednomu.

Šance na vstřelení branky měli hosté ještě jednou a to v 28. minutě, kdy v jasné pozici hlavičkoval Stenzl přímo do náruče brankáři Kollertovi. Naši trefili za celý poločas branku pouze 2 krát – v 15. minutě zlikvidoval hostující brankář Uchytil hlavičku Kubíčka a v 39. minutě v naší největší šanci se ocitl Martin Jiroušek, ale po  překonání brankáře hostující obránce míč vykopl z brankové čáry. V 28. minutě mimo hostující branku z 13 metrů střílel Milan Kopfštein. Více šancí jsme si nevypracovali.

Od druhého poločasu jsme očekávali naše zlepšení a tlak na hostující branku. Naše očekávání zůstalo však liché, žádný drtivý tlak jsme si nevytvořili, navíc jsme od  63. minuty  hráli pouze proti 10. V této minutě byl za protesty proti odpískání postavení mimo hry vyloučen hostující Frolo, když obdržel po sobě dvě žluté karty.

Snížení skóre jsme dosáhli v 71. minutě, kdy svůj důraz uplatnil Kuba Martinák v souboji s brankářem Uchytilem a dal nám naději 1 : 2.

Tu jsme však promarnili a hosté zkušeně uhájili vítězství. Navíc nám v příštích utkáních bude chybět Honza Dostál, který byl vyloučen v 83. minutě za hrubý faul na hostujícího hráče – škoda.

Sponzorem utkání bylo Truhlářství „Čert“ Libchavy / Petr Suchomel /, a kromě vylosovaných diváků ceny obdržely i nejlepší hráči obou mužstev: u hostů Pavel Stenzl a u nás Tomáš Paukert.

Před našimi trenéry a hráči je nyní nelehký úkol – zastavit herní propad, řádně potrénovat a pokusit se v Chocni předvést  hru kterou jsme se prezentovali v podzimní části soutěže. Naše uspokojení přišlo příliš brzo, neboť nerozhoduje bodový rozdíl, ale také výkony na hřišti a předváděná hra, která by přinesla radost nejen fanouškům, ale především samotným hráčům.

Takže hlavy vzhůru a pojďme do toho.........................................