áčko: TJ Sokol Libchavy – TJ Sebranice 4 : 0 / 3 : 0 /
Vydáno dne 22. 09. 2013 (1303 přečtení)

Libchavy: Pinkava Martin – Vítek Jakub /19. Felgr Petr / Kopfštein Milan,Karpíšek David, Ćermák Zdeněk /54.Vaňous Petr/ – Ďuriš Daniel, Stejskal Michal / 83. Machálek Petr/, Donát Tomáš, Louda Vojtěch /68. Lžíčař Petr/ - Váně Lukáš / 80. Hájek David /, Keprta Daniel

Sebranice: Kysilka – Klusoň, Zaharon, Patočka, Bednář /80.Chadima/ – Vopařil, Mitáš/60.Malý/, Horníček, Prokůpek – Horníček/46.Karal/, Jireček /73.Pavliš/

Rozhodčí: Braun Martin AR 1: Schmeiser Kamil AR 2: Bednář Jaroslav
Střelci: 18. Váně Tomáš, 23. Stejskal Michal, 33. Kopfštein Milan, 50. Ďuriš Daniel
Nahrávky: Stejskal Michal 2, Louda Vojtěch
ŽK: 59. Kopfštein Milan, 67. Louda Vojtěch – 14. Bednář Lukáš, 19. Jireček Tomáš, 30. Horníček, 50. Horníček Jan
Rohy: 4 : 6
Diváků: 70

Na podmáčeném terénu jsme chtěli po čtvrté za sebou vyhrát a nechat tak zapomenout na domácí porážku s Poličkou ve druhém kole. To se nám i nakonec podařilo i když hned na začátku musím poznamenat, že výsledek je pro hosty velmi krutý, neboť se snažili hrát i na těžkém terénu technický fotbal a v držení míče zvítězili 59 : 41 procentům. My jsme však byli velice důrazní hlavně v prvním poločase v pokutovém území hostů a to nám nakonec přineslo i vysoké vítězství. První branka padla v 18.minutě, kdy Míša Stejskal z trestného kopu tvrdě vystřelil, míč vypadl hostujícímu brankáři z rukou a Lukáš Váně míčem, se svou lehkostí pro sebe vlastní, rozvlnil síť hostující branky. V 23. minutě hosté zazmatkovali ve svém pokutovém území, míč se dostal před Míšu Stejskala a ten „angličákem“ zaznamenal naši druhou branku a my vedli 2 : 0. Velice pěkná branka. A do třetice Míša Stejskal, v 33. minutě zahrával rohový kop a přesně našel Milana Kopfšteina, který zaznamenal naší třetí branku - 3 : 0. Hosté měli v prvním poločase dvě šance, když v prvním případě střelu Horníčka zlikvidoval náš Martin Pinkava ve druhém případě pak v 36.minutě po kopu z rohu střílel z dobré pozice do boční sítě Prokůpek. Z prvním poločasem jsme z pohledu výsledku mohli být skutečně spokojeni.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s přecevzetím nezopakovat výpadek z druhého poločasu v Cerekvici. Hráli jsme opatrně, dosti nepřesně a přesto jsme v 50. minutě po dobře rozehraném přímém kopu kdy odcetroval z leva Vojta Louda na hlavu Dana Ďuriše a ten zvýšil na konečných 4 : 0. Super šanci na vstřelení pátého gólu měl Míša Stejskal v 68. minutě, ale netrefil odkrytou hostující branku a nevyslyšel tak volání domácího kotle „po udělení bůra“.

Zápas se dohrával z povinností, obě mužstva vystřídala velké množství hráčů, hra se rozdrobila a nás může těšit skutečně jen výrazné vítězství.

Nejlepšími hráči byli vyhlášeni u hostů Jireček Tomáš a u našeho mužstva střelec prvního gólu Lukáš Váně.

Příští sobotu jedeme na horkou půdu do Kamenné Horky, kde by bylo pěkné udržet svou současnou neporazitelnost. Odjezd autobusu je ve 14.30 od Džbánu.