áčko: V.Mýto B - Libchavy 3:2
Vydáno dne 19. 09. 2009 (421 přečtení)

Po nevydařeném domácím zápasu se Svitavami, jsme odjížděli do Vysokého Mýta s cílem napravit domácí prohru.

Vypadalo to nadějně, když se v 17.minutě po pěkné střele M.Kopfšteina dostal k míči Martinec a nedal gólmanovi šanci 0:1. Naši se vrhli do útoku a zapomněli na zadní vrátka. To se ukázalo v 32.minutě, kdy nás soupeř přečíslil a hráč č.11 Chleboun skóroval 1:1. Neuvěřitelný zkrat, snad nejslušnějšího hráče M.Kopfšteina, nás oslabil a šli jsme do deseti. Po přestávce proměnil PK hráč č.10 Chadima - 2:1. Gól střídajícího hráče Pospíšila v 78.minutě zvýšil na 3:1. D.Karpíšek ještě korigoval hlavou na 3:2 a to bylo z naší strany vše.