áčko: Verměřovice - Libchavy 1:0
Vydáno dne 10. 06. 2009 (451 přečtení)

Verměřovice: Mikula – Pražák Lukáš /65.Formánek/, Nastoupil, Růžička Zdeněk, Chládek / Faltus/,  - Mikyska, Ružička Milan, Václavek, Smejkal / 89. Pražák Marek/– Sklenář, Kmeť
Libchavy: Kollert – Koupil, Felgr, Borovička, Pražák Břetislav – Čermák Zdeněk / 77. Čada Tomáš/, Bartoš,  Stejskal, Martinec Michal – Pánik Petr, Javůrek

Rozhodčí: Zika Ondřej, AR 1: Ille Viktor, AR 2: Slabý Jiří, Delegát: Kristek Josef
Střelci: Sklenář
Nahrávky: Kmeť
ŽK: 0 : 2 – Bartoš Jan, Martinec Michal
Diváků: 100
Omlouvám se za zdržení, ale pracovní povinnosti mne zdrželi na tolik, že píši až nyní. Do Verměřovic jsme odjížděli s obavami. Posuďte sami: David Karpíšek – v trestu, Daniel Vídeňský – vypomáhá B-mužstvu v záchraně, Milan Kopfštein – „pracovní víkend“, Dasty Hoffman – narození syna Davida – Gratulujeme !!!!!, Kuba Vinzenz – omluva v sobotu v 11.00 – „pracovní úraz“.
A začnu od konce – kdyby tito hráči s námi byli, tak jsme neprohráli, alespoň dle mého soudu. Tím samozřejmě nechci snižovat výkony našich borců v samotném utkání. První střelu na branku jsme vyslali my a to v 8.minutě střílel Petr Javůrek. Domácí odpověděli v minutě 11. kdy hlavičkovali v jasné šanci nad naši branku. První velkou šanci jsme také měli my, když v 18.minutě ze dvou metrů nastřelil Míša Martinec hlavou domácího brankáře. Nedáš dostaneš. Ve 23.minutě domácí rozehráli skvělý útok, naši oba krajní obránci zaspali a domácí Sklenář vstřelil jedinou branku utkání. Hrál se bojovný fotbal a do druhého poločasu jsme nastoupili lépe my a  v 50.minutě utekl všem Pedras, udělal kličku i branáři, domácí obránce však vykopl z brankové čáry a k vyrovnání bylo tak blízko.
Bohužel k tomu však nedošlo. Svůj debut si v zápase odbyl dorostenec Petr Pánik a rozhodně nezklamal. Do utkání naskočil i druhý člen dorostu Tomáš Čada.
Jinak ve Verměřovicích vládla přátelská atmosféra a pokud nám Turci neutečou do A třídy, tak se těšíme na další souboje.
A nyní k sobotě. URČITĚ PŘIJĎTE – bude ukázka fotbalové školičky, máme jubilanty a máme okresní přeborníky / mladší a starší žáci / a pak tu bude zachraňující se Dolní Újezd B. Pamatujete v loni? Taky školka, ale bez přeborníků a pak nářez od Újezda 0 : 5.
Uvidíme letos – za vítězství v tomto utkání je vyhlášená pro naše borce mimořádná prémie – sud piva a prasátko k rožnění – prostě chceme předejít loňskému trapasu – co víc můžeme udělat? Snad se probudí libchavské bojovné srdce. Navíc se přijde  podívat i oddaný libchavák. Víte kdo? Franta Kulhavý, neboť mu chceme předat malou pozornost u příležitost životního jubilea. Frantovi je prostě neuvěřitelných 60 let.
Prostě přijďte se podívat na naše hřiště………..