áčko: Verměřovice- Libchavy 2:0
Vydáno dne 09. 06. 2010 (434 přečtení)

Verměřovice: Pražák – Jirouš, Pražák/80.Mikyska/, Smejkal, Faltus – Růžička,Václavek, Chládek, Sklenář Jiří – Kmeť /55.Tlapák/, Sklenář Tomáš /70.Marek/
Libchavy: Kollert –  Felgr, Karpíšek, Vinzenz, Hoffman /80.Pražák/  -  Čermák Zdeněk, Stejskal, Beneš, Čada/65.Koupil/ -  Kopfštein, Martinec

Rozhodčí: Andrle Tomáš, AR 1: Řehák Jaroslav  AR 2: Habrda Miroslav, Delegát: Suchý Miloš
Střelci: Kmeť, Václavek Ondřej
ŽK: 1 : 2– Smejkal – Čermák Zdeněk, Hoffman

Diváků: 100

Do Verměřovic jsme jeli něco uhrát. To se nám nepodařilo, i když domácím se nedařilo. Jejich nápor byl korunován v 18.minutě, kdy nám dal branku Kmeť a to po závaru před naší brankou. Hra byla neurovnaná, my jsme však domácím byli vyrovnaným soupeřem. Ve druhém poločase jsme měli někdy i více ze hry, ale ani přeskupení řad a bojovnost Kuby Vinzenze na našem hrotu nepřineslo kýžené vyrovnání. Naopak v poslední minutě jsme obrdželi druhou branku a bylo dobojováno 2 : 0.
 Rozhodčí byli tentokrát v pohodě, pouze pan Habrda pustil jeden ofsajd, ale to se stane, no a hlavní před našim obdrženým gólem v poslední minutě posoudil aut obráceně, na to má však právo – to je však mé subjektivní hodnocení na , kterém vůbec nezáleží.
Prostě jsme na dně a je to jen a jen naše vina. Před námi jsou dvě zajímavá utkání. Tuto neděli hrajeme proti Březové, která hraje o postup a pak jedeme do Pomezí. Prozatím jsme na sestupovém místě – kdo sestoupí se bude vědět asi až po ukončení všech soutěží od divize dolů. V každém případě si po posledním utkání musíme sednou a dohodnout se jak dál v našem dospělém libchavském fotbale a nebude to radostné rozhodování……….