béčko: Č.Heřmanice - Libchavy B 2:7
Vydáno dne 04. 09. 2007 (671 přečtení)

Libchavští borci si na hřišti v Českých Heřmanicích otevřeli střelnici

Domácí vstoupili do zápasu velice dobře, ve čtvrté minutě šli do vedení díky Michalu Řehákovi. O pár minut později bylo už 2:0, když se z nařízené penalty nemýlil Stříteský. Obrat, jaký není k vidění každý den, začal v osmnácté minutě. Lukeš dotáhl hosty na jednogólový rozdíl, vyrovnání se zrodilo ve třicáté minutě díky Dostálovi. Do kabin dostali domácí rozdílový gól, z přímého kopu se trefil podruhé Dostál. Po přestávce si hosté otevřeli v Heřmanicích střelnici. Čtvrtou branku završil hattrick Dostál, z nařízené penalty zvýšil na 5:2 Pražák. Šestý gól trefil do sítě bezmocného domácího brankáře Honz, na konečných 7:2 upravil Lukeš.

Fakta – branky: Řehák, Stříteský – Dostál 3, Lukeš 2, Pražák, Honz. Rozhodčí Kočí. Bez karet. 80 diváků. Poločas 2:3.