béčko: Kunvald - Libchavy B 5:2
Vydáno dne 15. 08. 2006 (507 přečtení)

Začátek utkání patřil hostům. Jejich tlak ale zabrzdil gól domácího Hýbla v 7. minutě.

Poté se hra vyrovnala a Kunvaldští se dostávali více do šancí, které využili ve 20. minutě Oldřichem Krejsou. Ve 30. minutě se hostům podařilo po rychlé akci Jiřím Motlem snížit na 2:1. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji Kunvaldští a ve 47. minutě gólem Miroslava Šrolera zvýšili na 3:1. Domácí se i poté dostali do šancí, které buď končily u brankáře hostí, nebo po střele Milana Faltuse na břevně. Ten si vše vynahradil v 79. minutě krátkým centrem na Martina Koška, jenž zvýšil na 4:1. V 85. minutě hosté snížili, závěr ale patřil Kunvaldským, když na konečných 5:2 dal Martin Košek.

Fakta - branky: Martin Košek 2, David Hýbl, Šroler, Oldřich Krejsa - Jiří Motl, Martin Doležal. ŽK: 0:1.

Rozhodčí: Hovorka. Diváci: 30.