Libchavy : Šenkýř – Hájek, Mička, Lukeš Oldřich, Motl – Koupil, Blažek / 65. Musil Petr/, Lukeš Martin, Martinec Václav – Motyčka / 55. Vinzenz /, Vídeňský Pavel
Dobříkov : Březina – Horníček Tomáš / 70. Motl /, Klofanda, Fajfr, Pitra – Kopecký, Zachař, Bezdíček, Ryšavý – Cserniaszki Tibor, Hrčíř

Rozhodčí: Valenta z Letohradu, AR 1: Kopfštein Milan, AR 2: Čermák Jiří

Střelci: Blažek, Vídeňský Pavel, Vinzenz
Nahrávky: Lukeš Martin, Martinec Václav
ŽK: 1 : 1 / Vídeňský P. - Fajfr
Rohy: 2 : 1

Vzhledem k tomu, že hlasatelé byli zaneprázdněni / Aleš Motyčka – hrál, Vlasta Moravec – rodinná oslava, Jarda Boštík – rodinný výlet / tak jsem měl tu čest hlásit poslední utkání sezóny 2007-2008 sehraném na hřišti v Libchavách. A zde je několik mých postřehů.
Utkání, které se hrálo na přání hostů od 14.00 hodin před nejslabší návštěvou sezóny se hrálo v poklidném tempu. Domácí nastoupili s dvěma dorostenci v základu a ti se nevedli vůbec špatně. První gól padl v 22.minutě, když se k rozehrání přímého kopu postavil dorostenec Jarda Blažek a zkušeně levou nohou zavěsil přes zeď. Po dalších 5. minutách to již bylo 2:0, když MartinLukeš ideálně uvolnil Pavla Vídeňského a ten hostujícímu brankáři nedal šanci. Poločas se dohrával v poklidu, když domácího brankáře Šenkýře vyrušila pouze hlavička Cserniaszkého, která skončila na břevně.
Ve druhém poločase se dále hrál poklidný fotbal nikdo nikam nespěchal a tak padla již pouze jedna branka, když po levé straně pěkně unikl dorostenec Vašek Martinec, krásně odcentroval, kde si na míč naběhl Kuba Vinzenz a tvrdou hlavičkou uzavřel účet sobotního utkání – 3 – 0.
A je tu konec sezóny – nyní nás čekají od pondělka do čtvrtka brigády / začátek vždy v 15.00/ a v pátek společně s A mužstvem ukončení sezóny na „Myslivecké chatě“ u prasátka – začátek v 17.00.