Sestava: Hruška 7 - Kovář Jiří 7 - Paukert 6, Čada 6, Kovář L. 5 - Pánik 6, Kovář V., Kalousek  6 - Vávra 6 - Rybka 8, Čermák  7

Střídání: 58.min. - Lexa 6 (Kovář L.)

Hodnocení hráčů:
10 – excelentní výkon, 9 – vynikající výkon, 8 – velmi dobrý výkon, 7 – dobrý výkon, 6 – průměrný výkon, 5 – podprůměrný výkon, 4 – špatný výkon, 3 – velmi špatný výkon, 2 – katastrofální výkon,1 – bez komentáře

Referát:

Už ve 2. minutě fauloval útočníka domácích ve vyložené šanci libchavský Kovář Vojta a šel pod sprchy. Domácím se podařilo využít přesilovku v 10. minutě hlavou na 1 : 0. Hosté si žádnou větší šanci nevytvořili díky velmi nepřesné rozehrávce. Ve druhé půlce Libchavy zpřesnily rozehrávku a doslova dřely nadoraz, žádnou vyloženou šanci si ale nevytvořily. Když Jablonné 10 minut před koncem proměnilo jeden z několika rychlých protiútoků, bylo rozhodnuto. Libchaváci si zaslouží velkou pochvalu za perfektní morálku až do poslední minuty pro ně ne dobře se vyvíjejícího utkání.