dorost: Libchavy-Semanín 3:0
Vydáno dne 02. 10. 2006 (359 přečtení)

První poločas nepřinesl nijak pohledný fotbal. Domácí zkoušeli na klíčových postech nové hráče, těm se však příliš nedařilo, a tak vázla kombinace.

Změnu skóre tak zařídil pouze Blažek ve 14. minutě z přímého volného kopu.V 59. minutě po hrubé chybě, jinak dobře hrajícího Vavřína, zachraňoval Čada nedovoleně a byl vyloučen. Od té doby se začal hrát fotbal. Libchavy držely vyrovnanou hru i v deseti. V 69. minutě po faulu na pronikajícího Kováře V. proměnil Blažek pokutový kop a zvýšil tak skóre na 2:0. Semanín vůbec nedokázal využít výhody jednoho hráče. Ba naopak, v závěru ještě jednou inkasoval po akci Blažka s Vávrou na konečných 3:0.