dorost: Luková - Libchavy 3:1
Vydáno dne 27. 08. 2006 (374 přečtení)

Od začátku zápasu měli hosté velký problém přizpůsobit se terénu, vysoká tráva jim vadila v kombinaci a nedokázali si dát prudkou a přesnou přihrávku.

Důraznější a přesnější domácí svou převahu vyjádřili i gólově. Do 2. půle šly Libchavy už bez zraněného Blažka a s bolestmi břicha hrajícího Lexy. Vavřín se posunul do zálohy a obrana zůstala 3členná. Do útoku šli čerství Kovář V. a Kovář J. Na začátku 2. poločasu měly Libchavy výraznou převahu, ale z mnoha vyložených šancí proměnily jen hlavičku Vávry po rohu Čermáka v 55. minutě. Domácí si z několika brejků do otevřené obrany vynutili jen faul v pokutovém území a penaltou zvýšili na 3:1. Od 41. min. hráli domácí v deseti, ale Libchavy už měly málo sil a času na zkorigování výsledku.