Polička:

Lánský – Punar, Balabán, Ptáček, Groulík – Sláma, Stodola, Kučera /55. Skoumal/, Voráč / 88. Nečas/– Svoboda, Harašta

Libchavy:

Skládal Jakub – Rejent Pavel, Šalda Michal, Svatoš Michal, Felgr Adam / 46. Musil Jakub/ – Žídek Radim, Boštík Jaroslav, Kovář Martin, Šrom Michael/ 30. Kotrla Tomáš/ - Václavek Jan /68. Bočkoroš Michal/, Pinkava Tomáš /61. Jariš Pavel/

Naše první utkání jsme hráli v Poličce na menším travnatém hřišti. Na podzim jsme s tímto soupeřem doma prohráli 7 : 0, takže určitá obava zde byla. Tato obava se ukázala jako lichá, neboť naše mužstvo bojovalo a bylo domácím rovnocenným soupeřem. Největší šanci měli domácí v 8. minutě, kdy nastřelili tyč naší branky. Naše největší šance v prvním poločase přišla ve 40. minutě, kdy náš čtrnáctiletý Tomáš Pinkava svou šanci promarnil. První poločas skončil 0 : 0 a trenéra Láďu Nováka určitě hřál na srdci dobrý výkon Jakuba Skládala, který si odbyl svou premiéru v naší brance. Po Martinovi Pinkavovi má náš dorost opět brankáře na které se může mužstvo spolehnout.

Ve druhém poločase měli mírně navrh domácí, kdy se projevil věkový rozdíl, největší šanci však měl na své kopačce opět náš Tomáš Pinkava, byl sám před brankářem, vystřelil ovšem přímo do jeho náruče. Již se zdálo, že si překvapivě odvezeme bod, když jsme váhali s odkopem, k míči se dostal domácí Vojtěch Skoumal a přesnou střelou k tyči v 87. minutě zajistil domácím vítězství.

Slova domácího trenéra: „S ohledem na nízký věk jste hráli výborný fotbal“.

Takže již se všichni těšíme na domácí sobotní zápas proti Kunčině.