Sokol Radiměř – TJ Sokol Libchavy 3:1 (3:0)

AR1: Procházková Lenka, AR2: Vítek Jaroslav
Branky: Václavek
Diváků: 30
Sestava: Tomáš Kotrla – Adam Felgr, Michal Šalda, Pavel Rejent, Jakub Musil – Jára Boštík (k), Dominik Chládek, Martin Kovář, Jan Hledík (58. Jan Václavek) – Michael Šrom, Michal Lukeš (66. Michal Bočkoroš)
Druhé utkání v roli hostujícího týmu jsme začali úplně obráceně než minulý týden. Již v 11. minutě jsme prohrávali 3:0. Naše bohorovnost a nedůraz spojený se spánkem vyústily ve dvě střely zpoza vápna, na které měli střelci dostatek prostoru a času. Dva podobné momenty a prohráváme 2:0. O tři minuty později další sprcha. Nebezpečnou střelu výborně vyrazil Tomáš, bohužel přímo na Michala Šaldu, od kterého se míč odrazil do naší branky. Pro nás smůla, pro domácí štěstí. A tomu musíš jít naproti, což domácí v úvodu dělali a vyplatilo se jim to. Od této chvíle jsme se již trochu probudili a snažili se hrát kombinační fotbal. Bohužel jen mezi vápny. V útoku jsme byli nedůrazní a branku ohrozili pouze jednou.
Do druhé půle jsme šli s odhodláním přidat více pohybu. Výborně se rozehrál Kuba, který z pozice krajního beka dobře rozehrával míče, a doplnil tak Adama na druhé straně obrany, který to činil již v první půli. Tato aktivní konstruktivní hra našich obránců vedla k naší trvalé převaze. Ve 49. minutě Pavel přihrál doprava Bošťovi, jeho střelu gólman stěží vyrazil a míč dlouho postával na malém vápně před prázdnou brankou, naši útočníci nic. O 4 minuty později Bošťovu střelu vyrazil gólman na penaltu před Domina, ten nastřelil gólmana, míč se opět odrázil k Dominovi a jeho střelu gólman vyrazil do strany. V 58. a 66. minutě šli do útoku čerství koně Honza a Michal Bočkoroš (Bočky). Jejich pohyb a pressing začal dělat velké problémy domácí obraně a naše převaha již byla výrazná. V 72. minutě Bošťa zprava házel dlouhý aut, Bočky chytře pustil za sebe a Honza na malém vápně prostřelil gólmana, 3:1. Další naše akce zprava mezi Bošťou a Adamem, zblokovaná střela na roh. Po rohu domácí obránce hrál rukou, což rozhodčí ze středového kruhu neviděl a penaltu nezapískal. Poté měl dvě šance Honza, kdy nejprve po Koviho přihrávce střílel těsně vedle a poté po Michalově (Šrom) přistrčení z penalty přestřelil branku. Domácí měli ve druhé půli jen dvě nebezpečné střely, což jen dokládá naši převahu. Ta ovšem nebyla gólově ohodnocena a proto jsme prohráli. Zápas se hraje celých 90 minut a zaspaný začátek nás stál body.