dorost:Proseč - TJ Sokol Libchavy 4 : 2 / 3 : 0 /

Střelci branek: 5., 11., 45., 57. – 47. Kovář, 77. Lukeš
ŽK: x : 1 – 48. Šalda
Rohy: 6 : 2
Diváků: 50

Kotrla Tomáš – Musil Jakub, Rejent Pavel, Šalda Michal, Svatoš Michal - Chládek Dominik /73. Šrom Michael/, Kovář Martin, Boštík Jaroslav, Hledík Jan / 46. Žídek Radim / – Lukeš Michal, Novák Vladimír / 75. Pinkava Tomáš/

V Proseči oproti minulé naší návštěvě vybudovali nové sprchy, kabiny mají nový kabát, časomíra, prostě obrovská změna. Trochu nás jen zaskočilo, že zápis se psal rukou, tudíž není k dispozici sestava domácích. Hned v 1. minutě měl obrovskou šanci junior Láďa Novák, kdy střílel nad. V 5. munutě jsme však prohrávali 1 : 0. To Tomáš Kotrla neměl svůj den, v jiných zápasech nás však podržel a patří mu dík, že v bráně chytá. V 6. minutě další nevyužitá šance juniora Nováka, v 9. minutě nastřelili břevno naší branky domácí, kteří si to vynahradili v 11. a 45. minutě, kdy zvýšili své vedení na 3 : 0.

Ve druhém poločase nám úvod, když v 47. minutě snížil Martin Kovář po úniku Radima Žídka po pravé straně. Hráli jsme kombinačně a začali dřít, ale přišla 57. minuta, kdy domácí zvýšili na 4 : 1 a to nás definitivně zlomilo. V 77. minutě ještě kosmeticky snížil Míša Lukeš po přihrávce Michaela Šroma.

Hra nebyla vůbec špatná, snažili jsme se o kombinaci, chyběl však větší pohyb a bojovnost u obou útočníků.