HOKEJ: TJ SOKOL LIBCHAVY - KRAJÁNCI ÚSTÍ NAD ORLICÍ 5 : 6 pp
Vydáno dne 19. 01. 2012 (486 přečtení)

Sestava: Karel Vaněk - Aleš Křepela, Vojtěch Vaňous, Pavel Mička, Oldřich Lukeš – František Adamec, Tomáš Hoffman, Libor Doležal, Pavel Limberský, David Štěpán, Pavel Vídeňský

TJ Sokol Libchavy – Krajánci Ústí nad Orlicí 5 : 6 pp ( 0:2, 4:1, 1:2 ) 0:1

Branky : Aleš Křepela 2x, Libor Doležal, Oldřich Lukeš, Pavel Vídeňský Asistence : František Adamec, Tomáš Hoffman, Oldřich Lukeš, Aleš Křepela Vyloučení : 0 – 2 Diváků : 100 Utkání s obhájcem loňského prvenství pro nás nezačalo dobře. Již ve čtvrté minutě jsme prohrávali 0 : 2 , když soupeř trestal naše propadání v útočném pásmu. Tak se také první třetina dohrála. Ve druhé třetině se obraz hry změnil, začali jsme se tlačit více dopředu, soupeř lehce znejistěl a začal hrát ustrašeněji. To se projevilo na skóre zápasu, nejprve Libor Doležal snížil, pak Aleš Křepela vyrovnal na 2 : 2. Jenže slovo si vzali zase Krajánci a ujali se vedení 3:2. Na to jsme opět dokázali najít odpověď a to rovnou dvěma trefami. Nejprve Olda Lukeš a následně opět Aleš Křepela strhli vedení na naší stranu 4:3. Třetí třetinu se bojovalo na obou stranách a my dlouho drželi pro nás velmi příznivý výsledek. Až čtyři minuty před koncem vyrovnal dělovkou pod horní tyč náš bývalý spoluhráč Standa Husák. Vypadalo to, že zápas už dospěje do prodloužení, opak byl pravdou..Minutu před koncem jsme v naší přesilové hře ujeli tři na nikoho ( nepočítám li brankaře ), jenže jsme s tím naložili neskutečně špatně. Pavel Limberský zvolil místo přihrávky na před zcela prázdnou brankou volného Libora Doležala střelu. Odražený puk sebrali hosté a padesát vteřin před koncem dali vedoucí branku 4:5. V té chvíli se zdálo být rozhodnuto. Nebylo. Paní štěstěna se k nám tentokrát přiklonila a za 9 vteřin jsme ještě stihli vyrovnat. Odražený puk uklidil do branky Pavel Vídeňský. Utkání, ve kterém oba týmy nastřelili několikrát tyč muselo rozhodnout prodloužení. Hned v úvodu jsme měli dvě výborné šance a ty bohužel nevyužili. Jak to tak ve sportu bývá, nedáš – dostaneš. Hned z první akce soupeře jsme dostali branku a po 56 vteřinách odešli z boje poraženi.Mimochodem branku nám vstřelil opět náš bývalý Standa Husák. Jeden z lepších zápasů v našem týmu zachytal Karel Vaněk, naopak na tento zápas asi rád co nejdříve zapomene Franta Adamec, který měl v tomto zápase tři vyložené šance, když při jedné z nich už diváci křičeli gól. Dodnes nikdo nechápe jak se dá netrefit z půl metru zcela prázdná branka. O víkendu nás čekají dva zápasy. Nejprve v pátek 20.1.2012 od 18:30 se Žamberkem a poté v neděli 22.1.2012 od 17:00 s Hnátnicí.. Všichni naši příznivci jsou zváni.