Jiskra Ústí nad Orlicí – Sokol Libchavy 1:2 /1:1/

Ústí : Šenkýř Pavel – Felgr Petr, Skalický Ondřej /84.Kalousek Petr/, Brabec Matouš, Falta Marek, Rejda Sebastian, Vacek Filip, Ráb Michal /70. Flídr Petr/, Langer Patrik /70.Novák Jiří/, Ráb Richard, Šebrle Martin /88.Repa Jan/
Libchavy : Pinkava Martin – Vaňous Petr, Donát Tomáš, Ďuriš Daniel, Keprta Daniel, Váně Lukáš /70.Felgr Petr/, Karpíšek David, Martinák Jakub /56.Lžíčař Petr/, Paukert Tomáš, Stejskal Michal /85.Vítek Jakub/, Martinec Michal

DS : Kabát Miroslav
Střelci : 31. Ráb Richard – 34. Váně Lukáš , 90.Vaňous Petr
ŽK : 20.Martinák Jakub
Rohy : 4:2

Krásné nedělní odpoledne,divácká kulisa a nás čekalo derby na ústeckém stadionu. Ústí drželo druhou příčku a všichni tušili,že to nebude lehký zápas.

Hned na začátku zápasu měl šanci Ríša Ráb,ale centroval pouze vedle brány. V 8.minutě střelu od Kuby Martinák poslal vedle brány Lukáš Váně. O minutu později Ríša Ráb trefil tyčku a míč zachránil hostují Martin Pinkava. 14.Michal Stejska na Kubu Martináka a domácí Pavel Šenkýř míč vytáhl mimo bránu. V 31.minutě se nám měnilo skóre. Ríša Ráb proběhl hostující obraně,překonal hostujícího brankáře a do prázdné brány změnil skóre na 1:0. To se nám nelíbilo a o tři minut později Lukáš Váně získal míč z autu a krásnou střelou z vápna vyrovnal na 1:1.Po tomto gólu jsme se snažili zvýšit skóre,vyhrát.Do konce poločasu jsme měli pár šancí,ale průběh zápasu se nijak nezměnil.

Hned na začátku druhého poločasu měl šanci Míša Stejskal. Tu mu ovšem Pavel Šenkýř vykopl. V 55.Langrovu šanci zničil Martin Pinkava.63.Michal Ráb hlavičkuje pouze do náruče hostujícího brankáře. O tři minuty později proběhl s míčem Sebastian Rejda,našel Ríšu Ráb a ten hlavičkoval daleko od brány. Míče se ujal Vacek Filip,míč chytil Pinkava. Hned na to Vacek mířil nad. V nastaveném čase přišlo rozhodnutí. Petr Lžíčař házel svůj dlouhý aut ten Ústí odkoplo za vápno.Tam už stál Péťa Vaňous a tvrdou střelou,kterou Pavel Šenkýř neměl šanci chytit zařídil výhru 1:2.

Byl to pěkný a zajímavý fotbal. My vyhráli už po třetí v řadě. O to se pokusíme už v sobotu od 17:00 na domácím hřišti,kde přivítáme soupeře z Verměřovic.