Ústí nad Orl.B - Ústí nad Orl.C 7:0
Ústí nad Orl.B - Libchavy 5:0
Dobříkov - Ústí nad Orl.C 4:0

Libchavy - Ústí nad Orl. C 1:0 (0:0)
První ostrý zápas naší přípravkové „rezervy“. Od začátku byla hra vyrovnaná, chvíli se hrálo na naší půlce, pak zase u soupeře. Oba týmy si vytvořili šance, ale dát gól se nedařilo.
Ve druhé půlce jsme trochu přeskupili sestavu a měli jsme více ze hry. Asi 5 minut před koncem šel sám na branku (v zápase tak popáté) Marek a konečně se mu podařilo prostřelit gólmana 1:0.
Soupeř ještě dvakrát zahrozil ale bez brankového efektu a tak se zrodilo první cenné vítězství.
Branka: Marek Šrom

Dobříkov - Libchavy 6:0 (3:0)
Utkání jsme začali tím, že si kluci ještě na hřišti sdělovali co měl kdo v kabině ke svačině. A tak jsme se nemohli divit, že jsme po 5-ti minutách prohrávali 3:0. Soupeř nás přehrával a my mu to ještě usnadnili svojí nesoustředěností. Druhá půlka byla lepší, ale tři fíky jsme dostali stejně.

Ústí nad Orl.B - Libchavy 5:0 (4:0)
Ústí nám ukázalo jak je fotbal jednoduchý, když si dokážou přihrát míč. A jelikož v jednoduchosti je síla, dostali jsme v první půlce 4 banány a to můžeme být rádi.
Druhá půlka byla o něčem jiném. Soupeř měl sice územní převahu, ale šancí už tolik neměl a dal jen jednu branku.

Brankář:
Luděk Kočí, Matyáš Holub
V poli: Honza Adamec, Marek Šrom, Niky Kollert, Lukáš Hájek, Patrik Šalda, Kuba Jarný, Lucka Aubusová, Petr Fogl

První turnaj nebyl špatný. Ukázal nám naše přednosti ale i nedostaky a tak potrénujem a soupeři těšte se.