Holice - Libchavy 6:0 (3:0)
Přelouč - Pardubice 0:2
Libchavy - Pardubice 0:3 (0:2)
Holice - Přelouč 4:0

První půlka vyrovnaná, možná jsme měli mírnou převahu. Ve druhé půlce jsme už měli výraznou převahu, neproměnili několik tutovek a po jedné z nich opět platilo nedáš-dostaneš. Špatná rozehrávka ve středu pole, protiútok, bomba pod víko a je vymalováno 0:1. Pak jsme ještě nastřelili tyč a sudí nám neuznal gól. Prostě zápas který jsme měli vyhrát.

Čekali jsme, že nás domácí přišpendlí před branku a povolí až na konec zápasu. Omyl, my s nima hráli vyrovnanou partii. Až do 9. minuty, kdy domácí použili pro nás nevídanou věc (alespoň pro naše záložníky, kteří na to koukali jak z jara) a tou byla zpětná přihrávka útočníka na záložníka, který nehlídán z voleje střílí na branku 0:1. Takto to do půlky zopakovali ještě jednou a bylo to 0:3. Do druhé půlky jsme přeskupili sestavu a opět hráli dobrý kombinační fotbal, ale jen po vápno, kde stáli dva soupeřovi beci a u nich vše končilo. Když už jsem si říkal, že kluky a holky za druhý poločas pochválíme, dostali jsme hloupý gól, dali hlavy dolů a dostali pak ještě dva.

Před turnajem jsme Pardubice pasovali za jasného favorita, ale opak byl pravdou. Soupeř to pro nás byl víc jak hratelný. V první půlce tradičně více ze hry, jedna chyba, první střela na branku a prohráváme 0:1. Ještě do půlky chyba obránce a moje špatné střídaní a je to 0:2. Ve druhé půlce už to bylo nemastný, neslaný. Na zvrat už jsme neměli a ve snaze dát ještě gól jsme další dostali.

Brankář: Filip Horníček, Matěj Motyčka
V poli: Kája Aubus, Patrik Holubář, Honza Hrabovský, Honza Kalous,Dáša Prášilová, Natálka Horáková, Miša Boštík, Erik Šalda, Vojta Velínský, Matyáš Kollert, Jirka Kašpar.

Když se podíváte na výsledky, řeknete debakl. Ale kdo tam byl vám řekne, že minimálně dva zápasy jsme mohli vyhrát. To se nám však nemůže podařit, pokud nedáme branky. Statisticky vzato to byl nejhorší turnaj odehraný v kraji. Je škoda, že to byl ten poslední. Kluci i holky celý turnaj odmakali, ale to pověstné štěstíčko se na nás neusmálo. Musíme taky uznat kvalitu soupeřů.
Ještě jednu poznámku si neodpustím. Nikdy jsem nehodnotil sudí. Že pískali špatně, to říkali všichni trenéři, to ještě mohu pochopit – každý je omylný. Ale co nedokážu pochopit je, že si dovolí mezi zápasy v chladném, deštivém počasí nechat čekat děti 10 až 15 minut venku na hřišti. A to mezi každým zápasem. Nedokázali ani na přímý dotaz, zda si dají přestávku, či ne, odpovědět jasně, jejich odpověď byla: nevíme, to uvidíte, až přijdeme. To už hraničí s hyenismem. Pak ať se tito pánové rozhodčí nediví, že jim všichni nadávají. Po turnaji nám vysvětlovali, proč to tak bylo a z té diskuse mi je ještě teď na zvracení. Bošťa je na tom ještě hůře. Tyto rozhodčí, pro úplnost uvádím jejich jména, p. Pára z HK a p. Triandafilli z Kostelce, bych už na žádný turnaj dětí nepustil.