MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS V ĆESKÉ TŘEBOVÉ

mladší přípravka A
ČESKÁ TŘEBOVÁ – LIBCHAVY
0 : 8
hráno 3x15min. (0:3, 0:4, 0:1)
Ve čtvrtek 10. září jsme absolvovali první přátelský zápas v České Třebové a zároveň generálku na nadcházející turnaje v Jablonném a Dobříkově, kdy nás budou reprezentovat hned dva týmy mladší přípravky "A" a "B" mužstva.

"A" mužstvo nastoupilo proti přípravce Česká Třebová (ročník 2002).
Zápas byl rozdělen na tři "poločasy" po 15 min. Naši svěřenci vlítli na soupeře hned od začátku a výsledkem byl gól Honzy Kalouse. Hra se odvíjela převážně na půlce soupeře a naši borci vsítili do konce první třetiny další dva góly Honzou Hrabovským a Jirkou Kašparem. Druhá třetina se odvíjela jako přes kopírák, kdy jsme soupeře mačkali na jeho polovině, takřka před vlastní brankou. Sestavou, která krystalizuje od minulé sezóny, si mohli trenéři zamíchat a tak zkoušet nové herní varianty a posty. Po vysunutí středopolaře Jirky Kašpara do útoku se týmu odvděčil za jeho přihrávky třemi góly!!! A následně byl se svým parťákem z útoku Filipem Horníčkem degradován na stopery, kdy se libero Radek Benda posunul na post středopolaře, torpédo Ondra Provazník na křídlo zálohy a tak dále...to bych to nedopsal.
Konec druhé třetiny ukončil Honza Hrabovský svou druhou brankou a navýšil tak skóre na 7:0.
Do třetího třetiny trenéři ještě více zamíchalli sestavou v zájmu Fair play, kdy nechtěli mladé svěřence České Třebové na začátku sezóny zatížit již tak velkou nadílkou žlutého ovoce z tropů.
Ve třetí třetině, kdy se opět střídali ospalí gólmani u tyče (Kollert M., Motyčka M., Hroníček F.), naš tým produkoval velmi slušnou hru a odměnou byl gól naší kapitánky Natálky Horákové.

V závěru se kopali penalty, kde jsme potvrdili svou výhru-ovšem kolik, to se Vám milí přízvnici Sokola omlouvám, protože jsem to díky všem těm věšákům a pavoukům přestal počítat. Na obranu soupeře musím podotknou, že jsme hráli proti slabšímu a v průměru mladšímu týmu. Tím nechci zpochybňovat náš výsledek, ale upozornit, že sezóna je před námi a čekají nás mnohem těžší zápasy!!!
Tímto za předvedou hrou týmu děkují trenéři Martin Čada a trenér GOLMANŮ Tomáš Kollert.

Kollert Matyáš, Motyčka Matěj, Horníček Filip- Kollert Matyáš, Motyčka Matěj, Horníček Filip, Benda Radek, Kašpar Jiří, Hrabovský Jan, Kalous Jan, Rus Miroslav, Provazník Ondra, kap. Horáková Natálka

Referát napsal: Martin Čada

mladší přípravka B
1 : 8
hráno 3x15min. (0:3, 0:3, 1:2)

Na druhé půlce hrály mladší „béčkové“ týmy. A aby se to dobře psalo,  průběh hry byl stejný jako u „áček“. Od první minuty se žlutočerný rej vrhl na třebováky a bylo otázkou času, kdy to začne padat. Jako první zúročil své zkušenosti Kuba Prokop 0:1. Střílení branek se mu zalíbilo a tak do konce třetiny přidal ještě dvě, 0:3. Na druhou třetinu jsme Kubu „uklidili“ do branky a Luděk šel do útoku. Než se třebováci stačili rozkoukat dal jim dvě branky 0:5. Další branku přidal Marek Šrom 0:6. Ve třetí třetině si svůj premiérový gól dal Kuba Jarný 0:7. To si už chtěl každý dát branku a zapomínali jsme bránit a po jednom z útoku soupeř snížil, 1:7. Ještě před koncem dal branku Patrik Šalda když, ač jako útočník, z pozice stopera bombou prostřelil vše co mu stálo v cestě, 1:8.
Nakonec jsme kopali penalty. V nich jsme byli také úspěšnější než soupeř. Skoro všichni penaltu proměnili. Za zmínku určitě stojí penalta Lucky Aubusové. To vám byla pecka, za kterou by se nestyděli  ani reprezentanti.
Na závěr musím podotknout, že pro soupeře to byl první zápas a byl také věkově mladší. Až mistrovské turnaje nás opravdu prověří.
Kuba Prokop, Luděk Kočí, Patrik Šalda, Marek Šrom, Kuba Jarný, Honza Adamec, Matyáš Holub, Lucka Aubusová, Petr Fogl, Lukáš Hájek, Niky Kollert.

Trenér a referát napsal: Milan Šalda